Народні прикмети на 21 грудня

Народна назва:

Анфіса-рукодільниця, Потап.

Звичаї

Молодим дівчатам здавна прийнято було проводити весь день за рукоділлям, однак, для того, щоб смороду не вкололися гострою голкою, необхідно обвити навколо зап’ястя шовкову нитку. Вважається, що такий обряд здатний не лише захистити від гикавки і позіхання, але і наділити саму вишивку магічною силою.

Прикмети

  1. Побачили, що на небі з’єднання явилися маленькі білосніжні хмари – чекайте міцних морозів; великі – сильну завірюху.
  2. Світанок настав раніше, ніж зазвичай – до рясного снігопаду.
  3. Якщо пливуть хмари почали ка б витягатися в довгі смуги, то в найближчі дні потеплішає.
  4. Встановилася тиха і морозна погода, значити, зимові місяці будуть теплими і сніжними.
  5. Запримітили, що синиці схвильовано літають у пошуках укриття – наближається заметіль; з самого ранку дзвінко цвірінькають – мороз.
  6. Якщо в цю дату піднялася віхола або пішов сніг, то очікується дощове літо непогідне.

У цей день іменини святкують:

Анфіса, Кирило.

Тлумачення снів 21 грудня

  • Сновидіння, в яких ви займалися поклейка шпалер світлих тонів, віщує зміни в кращу сторону; темних – обіцяє безсоння та проблеми зі здоров ям. В останньому випадку не варто розраховувати на успішне завершення розпочатої справи.
  • Примарилось, що вішаєте на вікна нові штори – знайте, що незабаром вам посміхнеться удача. Ви зможете реалізувати свої давні плани, просунутися по кар’єр єрних сходах і знайте взаєморозуміння з дітьми.

Талісмани

Люди, народжені 21 грудня, відрізняються своєю небагатослівністю, але при цьому вони дуже привітні з оточуючими. Щоб недоброзичливці і заздрісники не змогли скористатися цими їх якостями в особистих цілях, їм необхідно носити оберіг з агата. Мінерал володіє потужною енергетикою, допомагає знайті спільну мову з близькими, вирішити давні суперечки і конфлікти, налагодити сімейне життя.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *