Народні прикмети на 22 грудня

Народна назва:

Ганна зимова, Ганна бездітних.

Звичаї

В цей день для вагітних жінок існує особливо багато заборон, так як вважається, що будь-яка неправильна дія, вчинене матір’ю, магічним чином відіб’ється на майбутній дитині. Так, наприклад, забороняється без особливої необхідності виходити на вулицю, дивитись на жебраків і убогих або розмовляти з ними, розпалювати в печі або каміні вогонь, займатися шиттям, брати в руки мотузку, розчісувати волосся і навіть є зрощені овочі або фрукти.

Прикмети

  1. Якщо на деревах з’єднання явилося дуже багато інею або помітила мають форму горбів, то чекайте багатого врожаю, а під Новий рік – похмурого неба.
  2. Побачили, що сніг ліг впритул до будинків – прийде холодне і дощове літо. Якщо ж видно просвіти, то буде тепло і ясно.
  3. Якщо в цю дату встановилася хороша сонячна погода, то такою вона буде і на Афанасія і Кирила (31 січня).
  4. Навколо сонячного диска з’єднання явилися світляні стовпи – крім морозов також випадуть рясні опади у вигляді снігу.
  5. Верби як бі «ревуть» на вітрі, – надовго встановиться похмура погода.

У цей день іменини святкують:

Ганна, Степан, Володимир, Олександр, Василь.

Тлумачення снів 22 грудня

  • Сновидіння, в якому довелося мити підлоги, віщує довгоочікуване рятування від того, що дуже давно заважає вам жити; вікна – ві очистіть свою душу і розум від усього зайвого.
  • Приснилося, що виносьте сміття з власного будинку – незабаром у вашому житті почнеться період повного спокою.

Талісмани

Якщо вам пощастило з’єднання явитися на світ саме 22 грудня, то неодмінно обзаведіться амулетом з мохового агата або малахіту. Ці камені здатні примножити життєву енергію, допомогти знайте вихід з найскладніших ситуацій, позбутися від хронічних хвороб і поліпшити загальний метаболізм організму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *