Народні прикмети на 25 грудня

Народна назва:

Спиридон-сонцеворот, солнопуття, Спірідонів день.

Звичаї

Забороняється після заходу сонця викидати на вулицю сміття. Існує повір’я, згідно з яким той, хто не послухався, накличе на себе біду у вигляді злиднів. З цієї ж причини не слід починати нову окраєць хліба – приречете себе і членів своєї сім’ї на злиденне існування.

Садівники можуть визначити, наскільки рясно влітку будуть плодоносити фруктові дерева. Для цього необхідно зрізати кілька вишневих гілок, посадити їх у горщик із землею і щодня поливати. Якщо на Різдво вони зацвітуть, то можете не переживати за свій урожай.

Будь-яку роботу варто відкласти на потім, а вісь ворожіння, що проводяться на Спиридона, не забороняються і навіть, навпаки, вітаються, так як вважаються правдивими.

Ні в якому разі не ходіть в лісову гущавину. Згідно з народними повір’я ямі, ведмідь може крутитися в барлозі і, почувши людські кроки, прокинутися і напасти на нього.

Прикмети

  1. Якщо в цей день видалася сонячна і ясна погода, у новорічні свята буде морозно; хмура з великою кількістю інею на деревах – тепло, але можливий дощ.
  2. Постарайтеся визначити напрямок вітру – з якого боку він подув, з тої і продовжить дути до самого дня весняного рівнодення (22 березня).
  3. Запримітили, що гілочки ялівцю зігнулися – скоро почнеться завірюха.
  4. Видався похмурий ранок, значить, можна чекати раннього приходу весни.
  5. Горобці почали тягати пух у свої гнізда – до морозних днів.

У цей день іменини святкують:

Олександр.

Тлумачення снів 25 грудня

  • Сновидіння, в якому здалеку чується дзвін, віщує отримання довгоочікуваного известия.
  • Приснившийся валдайський дзвіночок обіцяє сновидцю щастя.
  • Побачили уві сні знамениті гімалайські «співаючі чаші» – незабаром вам вдасться отримати солідний прибуток.

Талісмани

Людям, яким довелося народитися 25 грудня, бажано постійно носити на собі амулет з онікса або олександриту і знімати його лише у виняткових випадках.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *