Народні прикмети на 26 грудня

Народна назва:

Дарій, Мардарій, Євстрат.

Звичаї

У цей день слід бути гранично обережним і ні в якому разі не вимовляти лайливих слів в чию-небудь адресу. Вважається, що відьми, які літають по небу і піднімають снігові вихори, можуть потягти його з собою.

Існує повір’я, що якщо у дитини, який ще перебував в утробі матері, помер батько, то після народження він буде володіти здатністю виліковувати рак. Для цього він повинен пальцем накреслити на лобі хворого хрест і написати слово «порятунок».

Якщо у вашій родині є смертельно хворий родич, то вирушайте на дзвіницю, заплатите дзвонаря, щоб тієї дозволив вам доторкнутися до найбільшому і найменшому дзвонам. При цьому необхідно вимовити ім’я людини, але лише в тому випадку, якщо він хрещений.

Не варто залишати віник прямо біля входу, так як нечиста сила може вкрасти його і використовувати для того, щоб піднімати пургу.

Прикмети

  1. По тому, яка видалася погода, можна судити про те, яким буде весь січень.
  2. Зграї сорок сідають прямо на сніг – чекайте потепління.
  3. Якщо при південно-західному вітрі атмосферний тиск поступово підвищується, то буде ясно і холодно, до того ж вдарять сильні нічні морози.
  4. Побачили, що на заході сонце село велика хмара, значити, вночі почнеться буран.

У цей день іменини святкують:

Анастасія, Аркадій, Євген, Елеонора, Арсеній, Олександр, Герман, Іван, Микола.

Тлумачення снів 26 грудня

У сновидінні купували свіже молоко – вас запросять на звану вечерю або світський захід. Якщо ж воно виявилося несвіжим або кислим, то насправді вам не вдасться справити хороше враження на інших осіб ні своїм зовнішнім поглядом, ні розумовими здібностями. Цей напій, пригрезившийся напередодні відпустки, обіцяє, що ваша поїздка пройде у цікавих прогулянках і захоплюючих екскурсіях.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *