Народні прикмети на 25 листопада

Народна назва:

Іоанн, Іван Милостивий, Іван сніжний.

Звичаї

Вважається, що молитва, звернена в цей день до Івана Милостивого, здатна захистити здоров’я ваших дітей, а також подарувати їм щасливе і благополучне майбутнє. Якщо ж зробити якесь добре діло, то воно зарахується померлим родичам, і на тому світі їм буде легше.

Існує повір’я, що дівчина, яка не встигла до 25 листопада знайте собі хлопця, до самої Масниці буде одна.

Якщо у вас заплановані дорогі великі покупки, то корисно здійснювати їх саме в цю дату, так як вони прослужать вам дуже довго і завжди будуть радувати.

Незаміжнім представницям прекрасної статі не слід купувати нове взуття разом зі своїми подругами – тім самим вона прирікає себе на самотність або невдачі в особистому житті.

Прикмети кажуть, що чоловік, дружина якого вдосталь нагодувала його горіхами, більше ніколи не буде бурчати, стане ніжним і уважним.

Здавна помічали, що на Івана всі чоловіки відрізняються особливою щедрістю, тому жінки, які знають цей факт, намагаються й донині використовувати в особистих цілях.

Прикмети

  1. Якщо в печі або каміні тяга сильніше звичайного, а жар горять дуже білі, то очікуються морози; слабшим – вогкість.
  2. Хмари пливуть проти вітру – скоро піде сніг; низько – наближаються холоди.
  3. Пішов дощ, значити, 4 грудня (Введення) чекайте відлиги, крім того до найлютішого буде стояти сира погода.
  4. Вранці помітили, що з’єднання явилися перешкоди і поступово посилюються, значити, похолодає або випадуть рясні опади.
  5. Почули гучну завзяте цвірінькання горобців – настає відлига.

У цей день іменини святкують:

Афанасій, Степан, Микола, Іван, Володимир, Данило, Олександр, Матвій, Борис, Костянтин.

Тлумачення снів 25 листопада

  • Сновидіння, в якому ви щось ламали, свідчить про те, що в даний момент ваші справи йдуть не так гладко, як того хотілося б.
  • Уві сні щось лагодили – знайте, що ваші спроби виправити ситуацію марні. Постарайтеся все ретельно обдумати і проаналізувати допущені помилки, щоб надалі більше їх не робити.

Талісмани

Людина, народжена 25 листопада, часто схильна захищати слабких і знедолених, так як почуття справедливості у нього в крові, тому професія судді або адвоката є для нього найбільш пріоритетною. Якщо ви належите до цієї категорії людей, то вашими талісманами визнані вироби з турмаліну і бірюзи. Ці мінерали не тільки додають впевненості у власних силах, але і здатні захистити від усіляких неприємностей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *