Народні прикмети на 26 листопада

Народна назва:

Іван Златоуст, озябание зябу.

Звичаї

У цей день забороняється лаятися. Вважається, що ті, хто порушить цю заборону, згодом можуть не звертатися до Бога з проханнями і молитвами, так як він їх все одно не почує.

Існує традиція всією сім’ї єю ліпити пельмені. Якщо вірити народним прикметам, то від того, скільки вам вдалося їх зліпити і потім з’єднання їсти, буде залежати ті, наскільки вдалим буде майбутній рік.

Прикмети

  1. Пішов несильний сніг – очікуються заморозки; дощ – урожайний рік.
  2. Якщо падаючі сніжинки мають вигляд пухнастих пластівців, то мороз буде помірним.
  3. Дрова в печі або каміні тріщать і іскряться – до похмурої і сніжної погоди.
  4. Якщо на нічному небі видно ясній Чумацький Шлях, то чекайте міцних морозів.
  5. День почався сильний буран, значить, ближче до ночі похолодає.
  6. Вночі на небозводі незвично білі мерехтять зірки – скоро піде сніг та підніметься поривчастий вітер.
  7. Протягом дня дув поривчастий вітер, а ближче до вечора він вірш – в найближчі кілька діб температура повітря підвищиться.

У цей день іменини святкують:

Герман, Іван.

Тлумачення снів 26 листопада

  • Сновидіння, в якому ви побачили пасхальне яйце, вважається сприятливим знаком, так як віщує великий прибуток. Якщо у нічних мареннях ви його купували, то вам буде супроводжувати удача; їли – ваше необережна поведінка може створити великі проблеми; віддавали якійсь людині або, навпаки, отримували від нього в подарунок – наяву вам вдасться налагодити з ним стосунки і навіть стати добрими друзями.
  • У вашому сні був астролог, значить, ви зумієте зцілити не тільки тіло, але й душу; божевільний, чернець або блазень – найближчим часом ви можете серйозно захворіти.

Талісмани

Якщо вам приснився тривожний сон, предрекающий хвороба, то придбайте собі натільний хрестик з граната і носіть його, не знімаючи.

Людям, схильним до частих нападів гніву, слід носити на вказівному пальці кільце з блідо-рожевим коралом. Воно не тільки дозволить стримати ваш запал, але також допоможе в певних ситуаціях вести себе більш адекватно і не приймати поспішних рішень.

Тім, хто народився в цю дату, необхідно обзавестися оберегом з шпінелі. Даний мінерал володіє сильними магічними властивостями, тому є прекрасним захисником від пристріту і псування, крім того здатний вказати вам вірний шлях, привернути удачу і любов, проте, варто враховувати, що цей камінь допомагає лише тим людям, які відрізняються добротою і щирістю помислів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code