Народні прикмети на 27 листопада

Народна назва:

Філіпів день, пилипівки.

Звичаї

Вважається, що якщо молода дівчина в цей день лінується або відмовляється від роботи (мається на увазі рукоділля і всілякі домашні справи), то тим самим вона прирікає себе на нещастя.

Існує давній звичай ворожити на майбутнього судженого. Для цього необхідно покласти шматок яловичини, що залишився після вечері, під подушку і попросити, щоб уві сні з’єднання явився майбутній чоловік.

Народне повір’я говорити, що тім, хто хоче задобрити домовика, не слід прибирати зі столу їжу після вечірньої трапези, щоб вночі, коли всі ляжуть спати, він міг поласувати.

Ті, хто не встиг до цієї дати зіграти весілля, весь наступний рік проведуть в пошуках своєї «другої половини».

Прикмети

  1. Якщо ви почули каркання ворон, то незабаром почнеться відлига.
  2. Запримітили, що небо затягнуте щільним шаром хмар або несподівано пішов сніг, значить, явились в місті у буді непогоже і дуже сиро.
  3. Якщо ви, стоячи обличчям проти вітру, помітили, що праворуч від вас підвищена хмарність, наближається негода.
  4. Сніг скрипить під ногами або в середині дня на небі з’єднання явилося світне пляма, схожа на сонце – незабаром вдарять сильні морози.

У цей день іменини святкують:

Григорій, Костянтин, Пилип, Петро, Микола, Олександр, Федір, Михайло, Дмитро.

Тлумачення снів 27 листопада

Приснилося, що ви нанизуєте намистини на нитку, значить, в найближчому майбутньому вам доведеться зіткнутися з серйозними фінансовими труднощами.

Талісмани

Людям, народженим на Філіппов дня, слід носити амулет з халцедону. Якщо у вас є нерозв’язні проблеми, то він допоможе знайті правильний вихід, крім того додасть життєвих сил і здоров’я. З його допомогою також можна розвіяти тугу, позбутися від меланхолії і набратися сил для того, щоб з легкістю добитися поставлених цілей.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *