Народні прикмети на 28 листопада

Народна назва:

Гурій, Гурьян, Гуріїв день, зубний лікар.

Звичаї

Існує повір’я, що люди, народжені в цю дату, відрізняються своєю ощадливістю, є добрими працьовитими господарями, які ніколи не сидять без діла.

Тім, кого мучить зубний біль або яке-небудь захворювання очей, слід у цей день звертатися до святих Самону, Гурія і Авіву з проханням про якнайшвидше зцілення.

Вважається, що у тих, кому вдалося гарненько попаритися в лазні, весь рік буде відмінне здоров’я.

Жінка, у якої чоловік відрізняється незлим характером, необхідно помолитися Гурію. Після цього чоловік стані більш ласкавим і поступливим.

Прикмети

  1. Якщо на сході сонце має червонуватий відтінок, то зовсім скоро почнеться завірюха.
  2. Запримітили, що хмари пливуть у небі дуже високо, значить погода буде суху і ясною; низько – сирої й похмурої.
  3. Побачили, що горобці метушаться, літають по двору і збирають пух, а потім утеплюють їм свої гнізда – через кілька днів вдарять сильні морози.
  4. Якщо до цього дня випав сніг, то він пролежить аж до самої весни.
  5. Погана, але тепла погода з мокрою снігом віщує прохолодні і дощові травневі дні.

У цей день іменини святкують:

Дмитро, Варвара, Філіп, Микита, Микола, Петро, Григорій.

Тлумачення снів 28 листопада

Сон, в якому фігурувала жіноча парфумерія, обіцяє успіх, але досягти його ви зможете за допомогою якоїсь жінки; чоловіча – найближчим часом ви ризикуєте посваритися з чоловіком, чия думка дуже важливо для вас. Якщо в сновидінні ви придбали жіночі парфуми в парфумерному магазині, то вас очікує велика сварка з близькою подругою або кимось з родичок.

Талісмани

Тим, кому довелося з’єднання явитися на світ 28 листопада, варто обзавестися амулетом з яшми. Цей камінь володіє здатністю звільняти від негативної енергії, накопиченої за попередні роки, крім того може стати оберегом від пристріту і псування, до того ж захистити від усіх можливих життєвих негараздів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code