Народні прикмети на 25 вересня

Народна назва:

Автоном, Артамон, зміїний день.

Звичаї

Саме цей день вважається у мисливців останнім, коли вони ще можуть підстрелити в лісі якусь тварину чи птаха. Згідно з іншим традиціям з цієї дати починається сезон полювання, причому, потрібно постаратися, щоб першим підстреленим твариною був заєць. В цьому випадку вам буде супроводжувати удача на протязі всього сезону.

Забороняється ходити на болото і в ліс, так як перекази свідчать, що там можна зустріти Василіска – злого духа, який заводить подорожніх в саму непрохідну гущавину або багно і залишає їх гинути.

Ні в якому разі не купуйте ліки, що містять у складі зміїний отрута, так як це може принести вам велике нещастя.

Прикмети

  1. Якщо під час дощу по небу пливуть плоскі хмари, то негода затягнеться надовго.
  2. Почули гуркіт грому десь далеко – осінь буде теплою і ясною.
  3. До вечора вітер не зменшився, а, навпаки, посилився, до того ж змінив свій напрямок у відповідності з рухом сонячного диска – наближається циклон і погіршення погоди.
  4. Помітили, що в лісі з’явилося багато змій або закінчився листопад, значить, очікується морозна зима з частими завірюхами.
  5. Видався сонячний день – завтра теж буде ясно.
  6. Якщо до Артамону з дерев облетіла все листя, то осінь скоро закінчиться.
  7. У сутінках можна визначити, яка буде погода: якщо вони довгі, то погана, короткі – хороша.
  8. Побачили, що виріс високий бур’ян – взимку випаде багато снігу.

У цей день іменини святкують:

Федір, Микола, Федір, Олексій, Іван, Опанас, Данило.

Тлумачення снів 25 вересня

  • Сон, у якому фігурували руки, є сприятливим знаком, так як обіцяє сновидінню досягнення поставлених цілей. Якщо ж вони були зламані, то вашим планам не судилося втілитися в життя. Подібне сновидіння особливо небезпечно для людей, чия професія тим або іншим чином пов’язана з рухами рук або спортом. Не беріться за нові проекти і не беріть участь у змаганнях.
  • У сні ви стали свідком настання осені – ваше розумне ставлення до справ дозволить налагодити ситуацію; зими – ви боїтеся за власне майбутнє; весни – ваша надмірна інфантильність може вам зашкодити; літа – ви не в силах впоратися зі повалилися на вашу голову проблемами, тому живете минулим і спогадами про кращі часи.

Талісмани

Якщо в цей день в сні ви побачили, що вас сильно травмували, то вам необхідно обзавестися талісманом у формі долоні. Він допоможе вам уникнути великих навантажень, причому, як фізичних, так і психологічних.

Людям, народженим в цю дату, слід носити прикраси з коштовного каменя, так як саме цей мінерал має сильну енергетику і наділяє свого володаря здатністю протистояти будь-яким життєвим негараздам.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *