Народні прикмети на 26 вересня

Народна назва:

Коренів, Корнилій, корнильї.

Звичаї

Якщо на Корнія пішов теплий дощик, то в цьому році він буде останнім. Існує традиція виходити на вулицю, так як дощові краплі зарядять вас енергією і позбавлять від поганих думок.

Ті, у кого є городи, можуть придивитися до ріпі: якщо її багато, вона виросла пузатої і золотистою, значить, у вашому будинку буде панувати благополуччя. Взагалі, бажано поставити на обідній стіл тарілку з цими коренеплодами – так у вашій сім’ї запанує взаєморозуміння і любов. Вважається, що дитина віком до дев’яти років, наевшийся до відвалу ріпи, буде розумним і розсудливим, а молодята, які розділили овоч на двох та спожив його в їжу разом з медом, знайдуть сімейне щастя.

Не слід призначати весілля на цей день або приходити свататися – ви приречете свій шлюб на невдачу.

Ні в якому разі не гадайте на дзеркалах – це може накликати на вас велику біду.

Прикмети

  1. Помітили, що в канавах на поверхні води з’явилися маленькі бульбашки, до того ж чути тихе булькання, значить, наближається негода.
  2. Якщо в цей день пішов дощ, то на наступний рік чекайте багатого врожаю.
  3. Всі граки відлетіли в теплі краї – найближчим часом випаде перший сніг.
  4. Відчули, що вітер змінив напрямок зі східного на західне – скоро почнеться дощ.

У цей день іменини святкують:

Петро, Ілля, Микола, Олександр, Корнилій, Іван, Леонтій, Степан, Лук’ян.

Тлумачення снів 26 вересня

  • Приснилися велетні або люди з дуже великим ростом – у вас можуть з’явитися проблеми, пов’язані з вашими дітьми. Можливо, ви перестанете їх розуміти або вони зроблять якийсь аморальний вчинок, що сильно розчарує вас і оточуючих.
  • Сновидіння, в якому ви побачили ліліпута, свідчить про те, що в реальному житті у вас є багато комплексів, тому ваша самооцінка дуже занижена. Постарайтеся повірити у власні сили і почніть будувати плани на майбутнє, навіть якщо спочатку вони будуть здаватися неймовірними.

Талісмани

Людина, що народилася 26 вересня, неодмінно повинен мати оберіг з малахіту. Він вбереже свого володаря від пристріту і псування, поглине негативні емоції і хвороби, зміцнить нервову систему і допоможе забути давні образи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *