Народні прикмети на 28 лютого

Народна назва:

Онисим-овчарник, Онисим-зорник, зимобор, окличка, насіннєве.

Звичаї

У цей день прийнято викладати підготовлені до посадки насіння, щоб вони загартувалися на холоді, а навесні краще переносили заморозки і дали добрі сходи.

Вважається, що обряди ворожінь, правильно проведені в цю дату, одні з найбільш достовірних і можуть даті гадающему людині відповіді на важливі питання.

Згідно давньої традиції, дитині, народженій на Онисима, необхідно подарувати якісь речі з овчини, крім того слід укутати його в хустку з козячого пуху, тоді її життя буде довгим і щасливим.

Постарайтеся не будувати грандіозних планів на майбутнє, так як їм не судилося втілитися в реальність.

Прикмети

  1. Відчули, що подув південний вітер, значить, в літні місяці часто будуть підніматися піщані бурі.
  2. Почули в лісі гавкіт лисиці – скоро піде сніг.
  3. Вночі в безхмарну погоду повний місяць світить білі і чисто – найближчим часом вдарять міцні морози і весняне тепло прийде ще нескоро.
  4. Якщо на заході сонця небо забарвлене в пурпурний колір, то чекайте рясного снігопаду.
  5. З дахів звисають довгі і товсті бурульки – весна затягнеться надовго.

У цей день іменини святкують:

Арсеній, Іван, Михайло, Софія, Олексій, Петро, Микола.

Тлумачення снів 28 лютого

  • Побачили в сновидінні жерця, значить, наяву ви зумієте уникнути жорстокого обману; жрицю – вас втягнуть в інтригу; весталок – на вас звалиться безліч клопоту; тибетського ламу – життєві негаразди зовсім скоро відступлять.
  • Сон, у якому злодії пробиралися в ваш дім, свідчить про те, що в дійсності ви допустили прикру помилку і в майбутньому покається за це. Якщо ж вам вдалося зловити, то ви скористаєтесь усіма можливостями, альо не упустіть свій шанс.
  • Уві сні у вас вкрали щось дуже цінне – знайте, що в даний момент вас обманюють, ставлячи ваше благополуччя під загрозу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *