Народні прикмети на 29 лютого

Народна назва:

Касьян-високос, Касьян заздрісний, недоброзичливець, немилосердний, остудный, користник.

Звичаї

За народним повір’ям ям в цей день на землю спускається Касьян, який злий на все живе і заздрить людського щастя, тому починає всіх гризти, так що краще не виходити на вулицю, а зайнятися якимись домашніми справами і спробувати по можливості ні з ким не розмовляти.

Вважається, що людина, народжена в цю дату, приречений бути нещасним, тому протягом усього життя йому необхідно бути гранично обережним і обачним, не довіряти людям, не поширювати плітки і не ризикувати.

Звичаї свідчать, що бажано проспати до обіду, так як ранковий час – найнебезпечніше, коли бешкетує нечиста сила.

Прикмети

  1. Якщо на вулиці не чути собачого гавкоту або великі зграї ворон кружляють над будинками, то незабаром може початися епідемія якоїсь хвороби.
  2. З дахів звисають довгі бурульки, отже, очікується прохолодна і довга весна.
  3. Побачили, що високі хмари швидко пливуть по небу – зовсім скоро встановиться тепла і ясна погода.

У цей день іменини святкують:

Павло, Ілля, Даниїл.

Тлумачення снів 29 лютого

  • Сон, в якому фігурувала пальма, що зростання в горщику, обіцяє приємні емоції від подарунка, зробленого вам вашим коханим. Якщо ж у сновидінні вона росла на морському узбережжі, то в найближчому майбутньому ви можете відправитися зі своєю пасією в романтичну подорож в яку-небудь екзотичну країну.
  • У нічних мареннях зрізали пальмові листя – ваше сімейне життя буде щасливим і благополучним, до того ж у справах намітяться зміни в кращу сторону.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *