Народні прикмети на 29 серпня

Народна назва:

Третій Спас, Хлібний Спас, Спас на полотні, спожники, досівки.

Звичаї

Здавна існувало повір’я, згідно з яким той, хто завжди носити з собою гілочку з двома або трьома горіхами, ніколи не буде відчувати фінансових труднощів, так як саме горіхи вважаються символом багатства і матеріального благополуччя.

Якщо в цей день відправитися в далеку поїздку, то вона пройде спокійно, без будь-яких інцидентів.

Є давня традиція пити воду з криниць і джерел, тому що вона може наділити людину здоров ям на рік вперед. Крім того, ті, хто обійде джерело по колу, дванадцять місяців не будуть знаті бід і хвороб.

Горіховий (Третій) Врятував визнаний виключно жіночим святом, тому представницям слабкої статі у цей день не варто працювати. Найкраще присвятити його зустрічі з найближчими подругами, веселощів і відпочинку, пригостити їх ласощами власного виготовлення чи солодкою випічкою.

Вважається, що людям, які народилися 29 серпня, не судилося вирости привабливими, однак, дуже часто вони наділяються таємними знаннями і можуть передбачати майбутнє.

Прикмети

  1. Якщо у річках і водоймах водна гладь спокійна, то восени буде мало дощів і похмурих днів, а взимку – хуртовин і хуртовин.
  2. Помітили, що журавлі у небі збираються в зграї і відлітають у теплі краї, отже, 14 жовтня можуть вдарити перші морози.
  3. Побачили коло, що утворився недалеко від Місяця – завтра очікується дощова погода; далеко – опади випадуть через 1-3 дні.
  4. Якщо на нічному небі зірки мерехтять білим світлом, то буде сухо і ясно; приховані за шаром хмар – незабаром підніметься сильний вітер.

У цей день іменини святкують:

Ніл, Лаврентій, Демид, Сабіна.

Тлумачення снів 29 серпня

  • Якщо в сні вам примарилось дерево, усипане горіхами, то можете сподіватися на те, що в найближчому майбутньому ви отримаєте солідний прибуток.
  • Уві сні набрали цілий кошик горіхів – вас чекає велике щастя; нікого з них намисто – вам пощастить позбутися від хвороби, яка тривалий час мучила вас.
  • Сон, у якому ви кололи горіхи, свідчить про те, що своїми діями ви шкодите самі собі, тому до цих пір не зуміли добитися успіху.
  • Якщо у ваших нічних мареннях фігурував лікар, то незабаром ви зіткнетеся з непримиренними протиріччями й будете переживати із-за того, що не в силах знайте вихід зі сформованої ситуації.

Талісмани

Допустили прикру помилку і не розумієте, що необхідно зробити, щоб її виправити, тоді обзаведіться браслетом з шишками і горіхами з срібла. В іншому випадку вам доведеться попрацювати, щоб позбутися негативних наслідків ваших вчинків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *