Народні прикмети на 30 серпня

Народна назва:

Мирон-ветрогон, удовині помочи, Аліпій-іконописець.

Звичаї

З давніх часів чоловіки відвідували в цей день вдів, допомагали їм по господарству, чинили ті, що було зламано і вели з ними задушевні бесіди, тім самим відволікаючи їх від поганих думок.

Вважається, що ті, хто народився 30 серпня, відрізняються спокійним характером і завжди готові заступитися за скривджених, крім того в зрілому віці у них можуть відкритися здібності до лікування. Зазвичай такі люди проживають довге і щасливе життя.

Існує безліч народних прикмет, пов’язаних з засолкою і консервуванням овочів. Наприклад, якщо Великдень цього року випала на 30 число, то можете бути впевнені, що жодна ваша банку з солоними огірками не вибухне. Якщо ви засолили овочі, які були подзьобані птаха, то вас будуть мучити часті головні болі. Коли соліть огірки, квасите варіть капусту або ягідне варення, ні в якому разі не вимовляєте слово «чорт», інакше, згідно з повір’ям ямі, продукти будуть виділяти неприємний запах.

Прикмети

  1. Якщо рано-вранці на траві з’єднання явилася рясна роса, до того ж опустився густий туман, то хороша погода протримається ще довго, а в наступному році можна очікувати багатий урожай.
  2. З’єднання явилися на небі зірки стали здаватися неприродне маленькими – вітер змінить свій напрямок і похолодає.
  3. Помітили, що хмари спочатку вкрили все небо, але поступово ущільнилися і потемніли, значить, зовсім скоро настане затяжне негода.
  4. Зоря пофарбована в злотистий колір, а горизонт ставши фіолетовим – назавтра встановиться тепла і безхмарна погода.
  5. Якщо ви побачили, що жаби вилізли з своїх водойм на берег і активно стрибають – незабаром опуститися туман або почнеться дощ.
  6. На заході сонце пішло в темну хмару – кілька днів протримається погана погода.

У цей день іменини святкують:

Купріян, Мирон, Павло, Троянда, Пилип, Уляна.

Талісмани

Є традиція спалювати старі речі, так як разом з ними повинні піти всі хвороби й смутку, але для того, щоб вони ніколи більше не повернулися, ви можете своїми руками виготовити оберіг довільної форми з дерева, якого-небудь металу та сухої трави.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *