Народні прикмети на 3 лютого

Народна назва:

Максимів день, Максим-утішитель.

Звичаї

У цей день слід згадувати добрим словом тих, хто коли-небудь безкорисно надав вам допомогу, в якій ви дуже потребували, і молитися за їх здоров’я і благополуччя.

Тим, кому потрібна допомога та заступництво, варто помолитися святому Максиму і попросити у нього захисту.

Існує давній звичай: подружжя повинні вийти на вулицю, міцно взяти один одного за руки і разом струсити з дерева сніг. Вважається, що тим самим ви привернете до себе сімейне щастя.

Людині, у кого є нерозв’язна проблема, треба піти в найближчий ліс, знайті у ньому березу, притулитися до неї і розповісти, що саме вас тривожить. На зворотному шляху до вас в голову має прийти правильне рішення.

Жінкам варто спекти пироги з начинкою з риби, м яса, яєць і грибів і покликати до себе в гості найближчих членів родини. Крім того цими пирогами можна пригощати жебраків і просто добрих людей.

Прикмети

  1. Видався сонячний та погожий день, значить, весна буде теплою.
  2. Вночі на небі з’єднання явилася яскрава місяць – очікується неврожайний рік; прихована за швидко пливуть хмарами – навпаки, багатим на врожай.
  3. Якщо на зорі ясне небо, то зовсім скоро вдарять сильні морози.

У цей день іменини святкують:

Агнія, Євген, Іван, Максим, Ганна, Марія, Анастасія.

Тлумачення снів 3 лютого

  • Якщо чоловікові примарилося, що він прогулюється в супроводі якихось жінок, то крім сімейних зварок його чекають всілякі негаразди на роботі.
  • Сон, в якому вам довелося танцювати на балу, служити попередженням: у даний момент ви знаходитесь в одному кроці від публічного скандалу, тому постарайтеся не привертати до себе увагу оточуючих своєю зухвалою поведінкою.

Талісмани

Якщо ви хочете стати більш проникливим людиною і знайте внутрішній спокій, то вам слід придбати амулет у формі сердечка з бірюзи. Цей мінерал вважається каменем любові, щастя, примирення найлютіших ворогів і сімейного затишку, крім того він здатний допомогти своєму власникові знайті спільну мову з начальством і вирішити труднощі, що виникли на роботі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *