Народні прикмети на 4 лютого

Народна назва:

Тимофій, тимофіївські морози, Тімофіїв день.

Звичаї

Вважається, що цей день один із самих холодних у році, тому здавна намагалися не виходити на вулицю, а проводить час за розмовами і розвагами.

Тім, хто візьметься на Тимофія лікувати грижу, швидко вдасться позбутися від цієї недуги.

Сни, пригрезившиеся в цю ніч, часто бувають віщими, але не чекайте того, що вони скоро збудуться може пройти від декількох тижнів до декількох років.

Люди, народжені 4 лютого, зазвичай відрізняються суворою вдачею і холодним розумом, як і холоднеча за вікном.

Прикмети

  1. Помітили, що виглянуло сонце – чекайте ранньої весни; піднялася заметіль – будьте готові до того, що вона закінчиться не раніше, ніж через тиждень.
  2. Якщо під час морозу візерунки підіймаються вгору по склу, то незабаром температура повітря знизитися; «розповзаються» по боках – очікується відлига.
  3. Раніше годині почався схід – до рясного снігопаду.
  4. Побачили, що за ніч сніг налипнув на дерева, стовпи і дроти – найближчим часом потеплішає.

У цей день іменини святкують:

Юрій, Георгій, Іван, Макар, Петро, Тимофій, Анастасія, Юхим.

Тлумачення снів 4 лютого

  • Сновидіння, в якому примарилася чорна кінь, віщує великі неприємності; біла – зміни в кращу сторону, мир і злагоду в сім’ї. Якщо наснилося тварину було мертвим, то ви ризикуєте тяжко захворіти; скаженим – ваші часті пориви гніву можуть створити серйозні проблеми.
  • У нічних мареннях ви впали з коня – ваші вороги здобудуть перемогу, але не опускайте руки і падайте духом, бо все можна виправити. Можливо, вас знизять по службі або доведеться витратити велику суму грошей.

Талісмани

Якщо у вашому житті намітилася «чорна смуга», і ви не впевнені в тому, що у вас вистачить сил впоратися з навалившимися труднощами, то слід придбати невеликий амулет з яшми у формі конячки. Цей мінерал здатний дати своєму власникові стійкість і допомогти у вирішенні найскладніших проблем.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *