Народні прикмети на 4 грудня

Народна назва:

Введення.

Звичаї

Існує традиція, згідно якої молодята у цей день повинні відкрити зимовий шлях, тобто прокотитися по свіжому снігу. Бажано вибрати незайману дорогу, щоб ваш слід був на ній першим. Тоді сімейне життя буде щасливим і благополучним, до того ж у відносинах між подружжям встановиться повне взаєморозуміння.

Прикмети

  1. Якщо вночі було надто темно або дім з пічних і камінних труб здіймається й опускається на землю, то днем піде сніг.
  2. Помітили, що з’єднання явилися хмари через деякий час затягли все небо, значить погода погіршиться.
  3. Вдарили сильні морози – очікується холодна і сніжна зима, але спекотне літо.
  4. Якщо сніг пішов раніше цього дня, то він відразу розтане; пізніше – пролежить до весни.

Тлумачення снів 4 грудня

  • Побачений живий вовк обіцяє сновидінню щастя; мертвий – невдачу.
  • Сон, у якому фігурував кактус, вважається несприятливим знаком, так як свідчить про те, що ваша надмірна настороженість може створити великі проблеми у відносинах з найближчим оточенням. Крім того, ви заважаєте вашим потенційним партнерам зробити вам досить вигідну пропозицію. Якщо ви побачили подібне сновидіння в самому початку знайомства з вподобаним людиною, то не варто сподіватися на довгий продовження ваших відносин.

Талісмани

Тім, хто переживає за благополучний результат нещодавно розпочатого роману, слід придбати кулон у вигляді змії, кусающей свій хвіст.

Фігурка вовка, зображена на дощечці з ліщини або вирізана з цієї деревини, не тільки відновлює втрачені сили, але і допомагає позбавитися як від фізичних недуг, так і від душевних переживань.

Якщо ви народилися 4 грудня, то вашим талісманом є алмаз – дорогий мінерал, здатний наділити свого власника величезною силою і владою, крім того він може захистити від поганого впливу, принести удачу і скріпити сімейні узи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *