Народні прикмети на 5 грудня

Народна назва:

Прокоп’їв день, Прокопій, вехостав.

Звичаї

Існує повір’я, що тім, хто зможе знайті у лісі траву ефилию, з’єднання являється лише після того, як випав сніг, і заварити її в окропі, вдасться позбутися горбатости. Вважається, що діти, яких напоїли таким відваром, зможуть трохи підрости.

В цю дату прийнято їсти страви з баранини або риби, куплені у складчину, кататися з гірок (якщо на них вже лежить сніг), а ввечері веселитися і загадувати один одному загадки.

Прикмети

  1. Якщо на Прокопа тепло, то видасться сніжна і довга зима.
  2. Помітили, що в морозний день вода в ополонці піднялася вище рівня льоду, значить, незабаром потеплішає і, можливо, піде мокрій сніг.
  3. Сажа навколо багаття раптово загорілася – чекайте похмурої погоди з рясним снігопадом.

У цей день іменини святкують:

Валерія, Максим, Михайло, Петро, Прокіп, Филимон, Володимир, Іван, Павло, Олексій, Василь, Герасим.

Тлумачення снів 5 грудня

  • Сновидіння, в якому ви побачили якесь сузір’я, яке з’єднання явилося на небосхилі, русалку, грайливу у водоймі або озеро з безліччю лотосів, пророкує довге і щасливе життя.
  • Якщо уві сні ви їхали верхи на білому коні, то найближчим часом вам пощастить знайте свою справжню любов.
  • Приснилося, що зриваєте гілки з дерева глоду – знайте, що в даний момент ви зловживаєте довірою близького друга, що може обернутися проти вас.

Талісмани

Якщо вам вдасться придбати кулон у формі мисливця із сузір’я Оріона, то ви не тільки зможете залучити до себе удачу, але і захиститися від негативної енергії з боку недоброзичливців і заздрісників.

Люди, народжені 5 грудня, часто відрізняються тім, що з юних років знають своє життєве призначення. Не збитися з правильного шляху їм може допомогти талісман з турмаліну – мінералу, однаково впливає на розум і стан тіла, що додає впевненості в собі і сприяє прийняттю правильних рішень.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *