Народні прикмети на 4 листопада

Народна назва:

Казанська Ікона Божої Матері Казанське осіння.

Звичаї

Вважається, що якщо у цей день одружитися, то шлюб буде міцним і щасливим. Особливо, якщо на Казанську дощитиме йде сніг або дощ.

Ця дата не підходить для дальніх поїздок, тому краще відкласти на інший час, в іншому випадку ваша подорож пройде невдало.

Існує давній звичай, за яким молоді дівчата повинні рано вранці відправитися в ліс, зірвати там березовий листок, покрить інеєм, і потім подивитися в нього, як в дзеркало. Народні повір’я свідчать, що після таких дій навіть сама неприваблива дівчина стані красунею і швидко знайде собі гідного нареченого.

Сновидіння, які вам пригрезились 4 листопада, часто бувають віщими, правда збуваються нескоро і лише за умови, що ви нікому їх не розкажете. Для того, щоб правильно інтерпретувати ваш сон, необхідно зберігати спокійний стан розуму, і не піддаватися агресії.

Прикмети

  1. Якщо пішов дощ, то слідом за ним прийде зима.
  2. З ранку на землю опустився густий туман очікується відлига.
  3. Кілька днів поспіль дме південний вітер, значить, скоро почнеться снігопад.
  4. Почалася злива, значить, погана погода протримається ще довго.
  5. Якщо вдень ясно та сонячно, то незабаром вдарять сильні морози.

У цей день іменини святкують:

Єлизавета, Анна, Герман, Григорій, Микола, Максим, Володимир, Олександр, Денис.

Тлумачення снів 4 листопада

  • Якщо в сновидінні над вашою головою кружляла зграя птахів, то наяву вам загрожує велика небезпека. Крім того вашим починанням не судилося успішно завершитися.
  • У нічних мареннях чули, як хтось грає на флейті – знайте, що ваші найзаповітніші бажання реалізуються в життя; завивання якоїсь тварини – вас чекає велике розчарування.
  • Приснилося, що граєте на фортепіано – ви зумієте взяти ситуацію в свої руки і вдало її дозволити.

Талісмани

Якщо ви народилися в цей день, то вашим талісманом є хризоліт. Цей мінерал володіє найпотужнішою енергетикою, а якщо його обрамити в золото, то він стане сильним магічним оберегом. Він допомагає налагоджувати взаєморозуміння між людьми, зміцнювати відносини, позбавляє від нервового напруження і депресії, захищає від ворогів, захищає від необдуманих вчинків і наділяє проникливістю.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *