Народні прикмети на 5 листопада

Народна назва:

День Якова, Яків, гужники.

Звичаї

Існує давня традиція виходити в поле і оглядати його. Після цього необхідно розкласти на ньому шматки пирога, що залишився після Казанської, або хліба для птахів. Вважається, що тим самим ви можете привернути до себе удачу на цілий рік і задобрити землю, щоб вона віддячила вас щедрим урожаєм.

Якщо неодружений хлопець до цього дня не розрахувався зі своїми боргами, то в наступному році йому не вдасться зв’язку зв’язати себе узами шлюбу.

В цю дату забороняється поручатися за кого-небудь, так як тим самим ви можете накликати на себе біду.

Прикмети

  1. Пішов дрібний град, отже, з дня Мотрони-наставниці (22 листопада) розпочнеться справжня зима.
  2. Якщо негода на заході хмари пофарбовані в яскраві кольори або йде дрібний дощ, низький атмосферний тиск поступово підвищується і дме північний вітер, то негода затягнеться надовго.
  3. Випало багато снігу, і він не розтанув або пішов дощ, значить, зимові місяці будуть теплими, а в наступному році можна очікувати багатого врожаю.
  4. Вдарили перші морози – вони не триватимуть більше трьох днів.

У цей день іменини святкують:

Гнат, Максим, Яків, Микола, Іван, Володимир, Олександр, Петро.

Тлумачення снів 5 листопада

  • Приснився веселка обіцяє сновидінню велику удачу. Якщо уві сні ви по ній ходили, то наяву вам загрожує серйозна небезпека, тому будьте гранично обережні. Примарилось, що їсте її – найближчим часом вам не слід братися за нову справу.
  • У сновидінні прогулювалися по райського саду із золотими яблуками, значить, в реальності вас чекає щастя.
  • Приснилося, що запалюєте ліхтар – вам вдасться засмутити інтригу і вивести пліткарів на чисту воду; гасіть його – ваші справи остаточно заплутаються.
  • Якщо у нічних мареннях ви блукали з запаленим ліхтарем, то незабаром склалася непроста ситуація проясниться.

Талісмани

Талісманом цього дня є бурштин або невеликий шматочок смоли, який необхідно носити як можна ближче до тіла. Він допоможе вам не плекати марних ілюзій і не будувати нездійсненних планів.

Якщо ваше ім’я починається з букви «м», то вашим оберегом може стати руна із золота із зображенням цієї літери, що означає «мрії». Відомо, що ілюзії володіють величезною енергією, альо потрібно лише навчитися її правильно трансформувати, тоді ви зумієте звільнитися негативного минулого і захистити себе від непотрібних зв’язків.

Людям, народженим 5 листопада, варто мати амулет з напівдорогоцінним камінням – хризопразом, який здатний захищати від пристріту, відганяти кошмарні сни, дарувати успіх і щастя. Ви зможете завести нових друзів, відкрити власну справу і розбагатіти, крім того мінерал захистить вас від пліток і заздрості.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *