Народні прикмети на 6 листопада

Народна назва:

День Афанасія, російський святець.

Звичаї

Вважається, що тієї чоловік, який у цей день ненароком впав у канаву, проживе довге і щасливе життя.

Існує давнє повір’я, згідно з яким якщо жінка з косоокістю розбіла у власному будинку тарілку, то протягом року хтось із членів її сім’ї раптово помре.

Якщо ви вирішили продати або купити будинок або квартиру, то більш вдалою даті для того, щоб укласти цю угоду, не знайте.

Рано вранці прийнято ходити до церкви і молитися іконі Божої Матері, просячи у неї позбавлення від скорботи і хвороб, полегшення переживань і допомоги у подоланні життєвих негараздів.

Здавна на Афанасія незаміжні дівчата проводили ворожіння на ім’я майбутнього нареченого чи інші магічні ритуали, але всі вони неодмінно були пов’язані з одруженням.

Йшли по вулиці і помітили, що за вами слід біла собака, отже, протягом усього року вам буде супроводжувати удача, до того ж ви зможете істотно поліпшити своє матеріальне становище.

Прикмети

  1. Дрова в багатті, печі або каміні голосно потріскують, значить, незабаром вдарять сильні морози. Якщо ж вони погано розпалюються і метають іскри, то наближається відлига.
  2. Після тривалого затишшя подув вітер або помітили, що ворони почали збиратися в зграї – чекай снігопаду.
  3. Тривалий вітер, що дме з півночі, віщує заметіль, під час якої сніжинки будуть дуже великими.
  4. Власникам собак можна звернути увагу на її шерсть: якщо вона після осінньої линьки стала густішою, ніж зазвичай, то зима буде морозною.

У цей день іменини святкують:

Іван, Олексій, Георгій, Петро, Микола.

Тлумачення снів 6 листопада

  • Приснилося, що хтось давши вам ляпаса – незабаром ви серйозно посваритеся з близьким другом або чоловіком (дружиною). Якщо уві сні ви самі кому-то її завдали, то вам вдасться здобути перемогу над давнім ворогом або суперницею.
  • Сон, у якому ви побачили безкрає поле з паростками пшениці, обіцяє удачу.
  • У сновидінні скручували гніт – найближчим часом ви зможете закінчити вкрай обтяжлива справа; підпалювали його – ваша непроста ситуація успішно вирішиться.

Талісмани

Придбайте собі брелок з онікса, який стане для вас оберегом і допоможе налаштуватися на потрібний лад, розвинути в собі красномовство, мужність, мудрість, упевненість в собі, до того ж він вбиває страх, недовірливість і відлякує ворогів.

Прекрасним амулетом вважається кулон у вигляді лотоса. Він здатний приносити своєму власникові удачу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *