Народні прикмети на 7 листопада

Народна назва:

Мартирій, дідівські плачі.

Звичаї

В цю дату прийнято поминати померлих родичів і друзів, згадуючи про них тільки найкраще. Вважається благою справою, якщо ви сходили на цвинтарі, привели в порядок їхні могили та поставили церковні свічки. Крім того можна рано вранці запалити свічку і попросити їх дати вам пораду. Перекази свідчать, що на наступний день вам прийде вірне рішення проблеми.

Існує давня традиція, згідно з якою жінка повинні поплакати про свої нещастя і покаятися в гріхах. Таким чином, вона зустріне прихід зими з чистими помислами. Однак, слід враховувати, що ні в якому разі не можна плакати в подушку, так як перо є ятовує всі сльози і зберігає неприємності дуже довго. Якщо стороння людина ляже на таку подушку, то всі біди можуть перейти на нього.

Людям, що працюють в торгівлі і продають які-небудь товари, забороняється на Мартирія є хліб і хлібобулочні вироби. В іншому випадку вони можуть приректи себе на суцільні невдачі.

Прикмети

  1. Якщо на заході сонце пофарбовані в золотисто-бронзовий колір або вночі на небі тьмяно світять зірки, то очікується погана погода.
  2. Рано вранці на землю опустився густий туман, значить, скоро почнеться відлига.
  3. Почули завивання вітру – погода не зміниться ще кілька днів.

У цей день іменини святкують:

Марк, Валерій.

Тлумачення снів 7 листопада

  • Якщо в сновидінні ви додаєте в якусь страву шафран, то найближчим часом на вас чекають нові зустрічі з приємними і цікавими людьми; сіль – вам належить пройти через безліч випробувань; цукор або різноманітні прянощі – якась радісна подія доставити вам масу задоволення.
  • Приснилося, що готуєте плов – вам пощастить отримати довгоочікувану прибуток; їсте його – незабаром ви зцілитеся не тільки фізично, але і духовно.

Талісмани

Люди, народжені 7 листопада, часто мають здатність розташовувати до себе оточуючих і надавати допомогу і моральну підтримку в тій момент, коли вона особливо потрібна. Їх камінням-оберегом є гірський кришталь – мінерал, який може позбавити свого володаря від поганих і кошмарних снів, безсоння, необгрунтованих страхів.

Якщо ви придбаєте собі срібний перстень з гірським кришталем і будете його постійно носити на пальці, то можете бути впевнені, що переохолодження і перегрів вам не страшні. Крістал зеленуватого відтінку здатний забезпечити своєму власникові духовну рівновагу і міцне здоров’я.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *