Народні прикмети на 4 серпня

Народна назва:

Маріє, Маріє – сильні росі, Мар’яна я-майстриня, Марія-ягодниця, мироносиця, день Марії Магдалини, громовий день.

Звичаї

Грім у цей день вважається поганою ознакою, тому зачувши його гуркіт, необхідно перехреститися і сказати: «Пішли, Господи, тиху воду і теплу росу».

З самого ранку можна покласти під подушку зубчик часнику, а сільським жителям ще й виставити у дворі лопату. Такі найпростіші дії повинні захистити ваш будинок від великої біди.

Здавна в цю дату люди вирушали в ліс, так як до цього моменту дозрівав багатий урожай чорниці та чорної смородини.

З давніх часів заборонялося ходити босоніж по випала росі, так як згідно з народними переказами, відьми вимочують в ній льон, з якого потім тчуть одяг для русалок. За іншими версіями роса, навпаки, наділялася цілющими властивостями, тому дівчата намагалися зібрати її в срібний посуд і потім вмитися нею, щоб шкіра на обличчі довше залишалася молодий і рум’яної.

Не варто без особливої потреби виходити в поле – в покарання Марія Магдалина може наслати грім.

Прикмети

  1. Якщо в лісі з’єднання явилися перші опеньки, то осінь буде неврожайний на всі інші гриби.
  2. Рано вранці почалася гроза, отже, велика ймовірність того, що день і закінчиться нею.
  3. Всі лісові павуки сховалися – скоро піде дощ; вилізли слимаки – чекай негоди.
  4. Якщо на світанку опустився густий туман, то погода буде теплою, безвітряної і сонячної.
  5. Помітили, що хмари на небі взяли хвилеподібну форму і збираються у великі ряди – найближчим часом почнеться гроза.

У цей день іменини святкують:

Агап, Зінаїда, Купріян, Коренів, Магдалина, Марія.

Тлумачення снів 4 серпня

  • Приснилося, що плаваєте під водою – з-за своїх необдуманих дій ви допустите прикру помилку, за яку згодом будете каятися.
  • Уві сні шукали черепашки на морському дні – знайте, що вам не вдасться знайте вихід із ситуації, так як в даний момент рухаєтесь у неправильному напрямку.
  • Якщо жінка побачила в сновидінні русалок, то наяву її чекає розлад у стосунках з близькими подругами. Сон, у якому ви танцювали з ними, свідчить про те, що в реальному житті ви знаходитесь у великій залежності від якоїсь особини жіночої статі і ніяк не можете позбутися від її впливу.
  • Поганим є передвісником нічні мрії, в яких у вас замість ніг виявився русалочий хвіст. Насправді у вас є хвороблива одержимість власною подругою.

Талісмани

Якщо ви відчуваєте, що зайшли в глухій кут і не розумієте, як діяти далі, то придбайте собі амулет – мушлю, оформлену у вигляді кулона або браслета. Він допоможе вам приймати правильні рішення і не робити помилки.

Того, хто відчуває, що залежить від іншої людини, але хоче знайті довгоочікувану самостійність і незалежність, слід придбати собі талісман – крихітну фігурку русалки і носити при собі, намагаючись нікому не коказувати.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *