Народні прикмети на 3 серпня

Народна назва:

Семен, Онуфрій, Онуфрій мовчазний, Молчальник.

Звичаї

Вважається, що якщо у цей день прокинутися до сходу сонця, відправитися на джерело і набрати з нього води, не сказавши при цьому жодного слова, то вона буде мати неймовірними цілющими властивостями і може позбавити людину від багатьох хвороб. Взагалі, будь-які справи на Онуфрія необхідно здійснювати в повній тиші, щоб не накликати біду, навіть прибирання по будинку.

3 серпня слід бути максимально обережним, так як будь-яка рана, отримана в цю дату, буде дуже довго гоїтися. Допомогти прискорити її загоєння здатна наступна змова:

Стій, згорнися і усмирись, притулок у моїй рані,

Як стояв Ісус Христос на Йордані.

У повню можна відправитися в ліс і зібрати мучницю – вона позбавляє від багатьох хвороб, затягує рани і зміцнює серцево-судинну систему у літніх людей.

Прикмети

  1. Якщо безперервно гримить грім, то незабаром почнеться сильний град.
  2. Помітили, що у вечірній та нічний час у низинах по землі стелиться густий туман, який зникає після сходу сонця, значить, хороша погода протримається ще кілька днів.
  3. Незвично білі світяться в нічному небі світлячки віщують гарну ясну погоду.
  4. Якщо на Онуфрія почалася гроза, то осінь триватиме дуже довго і затримає наступ зими на цілий місяць.
  5. Павуки не тільки не плетуть павутини, а навпаки, знищують раніше виткані і поспішають сховатися в укриття, значить, наближається негода.
  6. Рибалки, спостерігаючи за поведінкою риби, можуть безпомилково сказати, яку погоду чекати на наступний день. Так, наприклад, полює біля самої поверхні води, краснопірка вважається передвісником тепла, а пішла на саме дно плотва – затяжний грози і сильного зливи.
  7. Почули, що на вулиці голосно кричати сороки, значить, настає тепла зима; запримітили, що в лісі мурашники побудовані у вигляді великих куп – навпаки.
  8. Тепла, але сира погода обіцяє, що незабаром в лісі буде багатий урожай грибів.

У цей день іменини святкують:

Юхим, Георгій, Євген, Іван, Онуфрій, Семен, Федір.

Тлумачення снів 3 серпня

Якщо дія вашого сну відбувалося в сильну бурю або грозу, то незабаром у вас виникнуть тимчасові труднощі побутового характеру, наприклад, поломка якого-небудь електроприладу, в результаті чого доведеться понести незаплановані фінансові втрати.

Талісмани

Людям, у чиєму житті почалася «чорна смуга» і буквально все валитися з рук, необхідно придбати талісман – невелику пірамідку з рожевого кварцу. Він додасть внутрішніх сил і допоможе перенести неприємності.

Прийнято вважати, що люди, народжені в цей день, завжди намагаються йти по сонцю, тобто їм сприяє удача й успіх, крім того смороду вміють домагатися поставлених цілей, тому їх оберегом є квітка соняшника, який точно так само рухається у напрямку сонячних променів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *