Народні прикмети на 6 квітня

Народна назва:

Артемій, переддень Благовіщення.

Прикмети і звичаї

Якщо за всіма ознаками весна набрала повну силу і природа розцвіла – не слід сподіватися на те, що більше не буде сильних заморозків.

Ті, хто займається сільським господарством, не засмучуються, коли на 6 квітня йде сніг або раптово вдаряють морози, так як знають, що за прикметами до літа у них буде багатий урожай зернових.

Саме в цю дату людям, у яких є близькі, які перебувають у місцях ув’язнена язнення, варто їх відвідати і постаратися пробачити за всі гріхи.

Не починайте ремонт, не починайте генеральне прибирання і постарайтеся не ходити в гості в цей день, та й до себе в будинок теж не треба запрошувати гостей. Найкраще провести його в колі родини, поспілкуватися з дітьми, зателефонувати родичам, які живуть в інших містах, і дізнатися, як у них справи.

  1. До цього дня зійшов сніг, значить, зовсім скоро він зникне і більше не з’явиться до самої зими. В іншому випадку йому доведеться пролежати ще дуже довго і розтанути тільки під літніми променями сонця.
  2. Вночі було досить тепло – весна не за горами.
  3. Тим, хто збирається на рибалку, слід спостерігати за погодою, так як риба добре клює лише тоді, коли ясно і безвітряно.

У цей день іменини святкують:

Артем, Захар, Петро, Степан, Яків.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *