Народні прикмети на 7 квітня

Народна назва:

Благовіщення, третя зустріч весни.

Прикмети і звичаї

Вважається, що саме з цього святкового і святого дня починається справжня весна, стає тепло, сонце більше гріє, а зимові холоди активно відступають.

З давніх часів визнано вважати, що якщо у цей день у вас є багато грошей, немає проблем у родині, ви одягнені та взуті, здорові і ситі, і весь майбутній рік буде таким же благополучним. Дивно, але до цих пір деякі злодії використовують цю прикмету в особистих цілях, тому крадуть саме на Благовіщення, вважаючи, що і далі їм пощастить їх нечесних справах.

Ніхто не намагається займатися важкою працею, сільськогосподарськими роботами і просто домашніми справами, тому що все це зараховується до великих гріхів. З цієї ж причини не варто надягати на собі новий одяг або взуття.

Віруючі люди зберігають святу воду, взяту в цей день, так як вважається, що вона виліковує від багатьох хвороб, навіть від тих, які погано піддаються медикаментозному лікуванню.

  1. Якщо по-весняному потепліло раніше цього дня, то незабаром знову прийдуть заморозки.
  2. Вітряна погода, до того ж з’єднання явився іній і туман, значить, літо принесе великий урожай.
  3. По тому, наскільки холодний вітер, можна дізнатися, врожайними чи будуть літні місяці.
  4. Велика кількість калюж передвіщає багато білих грибів у лісах.
  5. Не можна брати у людей борг і самому позичати комусь гроші, інакше протягом усього року вам доведеться відчувати фінансові труднощі.
  6. Запалений у власному будинку вогонь є поганою ознакою – рівно через рік ваше майно може постраждати від сильної пожежі.

У цей день іменини святкують:

Генріх, Йосип, Марія, Тихон.

Тлумачення снів 7 квітня

Сновидіння, побачені вами, зазвичай розповідають про ті, яким цінностям в реальному житті ви віддаєте найбільшу перевагу, тому постарайтеся згадати найдрібніші деталі і ретельно їх проаналізувати.

Найбільш яскраві сни можуть бути віщими, а ті, які ви краще є ятали – збутися через 7 днів.

  • Вам приснилося щось дуже цінне і дорозі, значить, наяву ви духовно обмежені та зациклені лише на матеріальному аспекті свого життя.
  • Сон, в якому було безліч предметів, що відносяться до внутрішнього світу сновидца або релігії, свідчить про те, що наяву він живе своїми фантазіями і абсолютно не розуміє, як повернутися в реальний світ, наповнений труднощами і випробуваннями.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *