Народні прикмети на 6 серпня

Народна назва:

Борис і Гліб, бессонники, Христина.

Звичаї

У цей день слід відкласти всі свої домашні справи, щоб ненароком не віклікаті Божого гніву. Дозволяється займатися лише тим, що не вимагає зволікань, наприклад, вихованням дітей, доглядом за тваринами, приготуванням їжі і т. д.

Вважається, що якщо ця дата випала на повний місяць, то ні в якому разі не можна рубати дерева в лісі для будівництва будинку. Згідно з народними переказами, така споруда може згоріти за потрапила в неї блискавки, до того ж в цьому будинку ніколи не буде порозуміння, а часті скандали стануть для нього нормою.

Прикмети

 1. Якщо з ранку пройшов дощ, чекає теплий погожий, м’ясний день.
 2. Помітили, що з осик почав летіти пух, значить, можна сміливо відправлятися в ліс за подосиновиками.
 3. Вночі випала роса, але вранці вона не висохла – очікується сильна гроза з блискавками і зливою.
 4. Відчули, що подув південний вітер або качки на водоймах почали змащувати свої пір’я жиром – насувається негода.
 5. Хочете дізнатися, що чекати яку погоду – поспостерігайте за поведінкою мух: якщо вони рано прокинулися і голосно дзижчать – буде тепло і сухо, сидять і мовчать – дощитиме.
 6. Зозулі в лісі літає над самою землею чи як чайки активно купаються у води, значить, незабаром випадуть рясні опади.
 7. Побачили, що павуки взялися за плетіння нових павутин або почали закладаті діри в старих – зовсім скоро негода закінчиться.
 8. Жар в печі або багатті горять яскравіше, ніж зазвичай – незабаром підніметься сильний вітер.
 9. Погода на Бориса і Гліба, якщо день випав повний місяць, визначає, якою буде вся друга половина серпня.

У цей день іменини святкують:

Борис, Анатолій, Афанасій, Гліб, Давид, Капітон, Христина, Полікарп, Роман, Феофіл.

Тлумачення снів 6 серпня

 • Якщо у нічних мареннях ві виразно відчували приємний аромат польових трав і води, то ваше життя буде протікати розмірено і спокійно, радіючи найпростішим речам; ванілі – ваша нервова система в даний момент знаходиться в стані крайнього збудження, так що постарайтеся знайті годину для того, щоб гарненько відпочити.
 • Сон, у якому ви відчули якийсь неприємний запах, свідчить про те, що в реальності ваші вчинки є неправильними і можуть спровокувати серйозний конфлікт.
 • Приснилося, що йдете по довгій дорозі – можете не чекати кардинальних змін у своєму житті. Якщо при цьому вона була дуже нерівною, то вам доведеться тяжко попрацювати; всіяною глибокими ямами – ви займаєтеся не тим справою, яка може зробити вас успішним людиною і принести фінансовий успіх.

Талісмани

Придбана вами невелика пірамідка з нефриту здатна захистити вас від неприємностей, крім того ви зможете знайте правильний вихід навіть із самої непростій ситуації.

Для того, щоб зміцнити свій дух, варто мати при собі амулет – трикутник з червоного мінералу, однак, носити його слід як кулона вершиною вгору.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *