Народні прикмети на 7 серпня

Народна назва:

Ганна холодна, Ганна тепла, літня Ганна, Ганна-зимоуказчик, холодні ранки, холодниця, Макарій.

Звичаї

У цей день прийнято готувати різноманітні картопляні страви, так як до 7 серпня зазвичай встигає перший картоплю і його неодмінно потрібно вживати в їжу.

Вважається, що ягоди калини та малини в цей час особливо корисні, тому їх варто заготовлювати взапас, причому в будь-якому вигляді, так як на цілий рік вперед смороду здатні вилікувати людину практично від будь-якої хвороби і просто надати йому додаткових сил.

Прикмети

  1. За того, яка погода видалася після обіду, можна зрозуміти, яку зиму чекати з початку січня.
  2. Якщо з самого ранку холодно або в лісі мурахи почали перебудовувати свої мурашники, роблячи їх більше, то зима настане рано і буде дуже морозною; пішов дощ – сніжною і теплою.
  3. Запримітили, що на гілках дубів багато жолудів, значити, зимові місяці будуть теплими.
  4. Почули крики чайок, які зібралися на березі водойми – наближається негода.
  5. Жайворонки розсілися на гілках дерев і настовбурчилися, немов горобці або вночі чути крики сичів – скоро почнеться дощ.
  6. Побачили, що лелеки в небі збираються в зграї, значити, насувається морозна зима.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Ганна, Макар, Марк, Олімпіада, Христофор.

Тлумачення снів 7 серпня

  • Якщо в сновидінні ви зібралися відправитися в яке-небудь подорож або взятися за нову справу, то незабаром вам доведеться взяти участь в досить сумних подіях. Крім того, ви можете витратити чимало душевних сил і коштів на захід, яке в підсумку виявиться марним. У тому випадку, якщо близькі люди проявили своє невігластво по відношенню до вас, не варто тримати на них образу, так як, можливо, вони досі перебувають під враженням від неприємного повідомлення, отриманого трохи більше тижня тому.
  • Сон, у якому ви побачили себе в спекотний серпневий день, обіцяє вдале рішення проблеми, яка не дає вам спокою ночами вісь вже 8 місяців.
  • У нічних мареннях безуспішно намагалися знайті тінь, щоб сховатися від полуденної спеки, значить, незабаром ви можете отримати листа, причому він вас дуже сильно засмутить.

Талісмани

Якщо у вашому житті немає сталості, і удача швидко змінюється прикрим провалом, то ваш талісман – скрипковий ключ або рівносторонній семиугольник. Якщо ж у вас немає можливості придбати собі подібний оберіг, то ви просто можете намалювати на аркуші паперу цифру сім і завжди носити його при собі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *