Народні прикмети на 7 грудня

Народна назва:

Катеринин день, Катерина-санниця, перше катання на санях.

Звичаї

Існує давня традиція у цей день ворожити на судженого. Незаміжня дівчина повинна взяти шматок хліба, що залишився після вечері і покласти його під подушку. Вважається, що молодий чоловік, який їй приснитися вночі, і стане згодом її чоловіком.

Також є звичай причаровувати вподобаного хлопця. Для цього потрібно покласти на стіл якийсь предмет, що належить йому, і катати навколо нього круглий хліб, щоб в майбутньому і він сам ходів колами біля будинку дівчини.

Прикмети

  1. Помітили, що вночі навколо місяця з’єднання явилися світяться кола, значить, скоро вдарять морози.
  2. Якщо з’єднання явився густий туман, при цьому почалася відлига і на дорогах з’єднання явилася ожеледиця, то до Варваріна дня (17 грудня) точно не похолодає.
  3. Сонячні промені світять пучками вгору – очікується сильна завірюха.
  4. Ясна погода на Катерину віщує морозну зиму з частими завірюхами.
  5. Зірки на нічному небі здаються неприродне маленькими – на наступну добу почнеться рясний снігопад.

У цей день іменини святкують:

Олександр, Григорій, Євген, Катерина, Марк, Семен, Іван, Михайло.

Тлумачення снів 7 грудня

  • Якщо в сні вам з’єднання явився якийсь єгипетський бог, то ви зумієте знайте своє справжнє щастя.
  • Нічні мрії, в яких ви побачили сосни, попереджує сновидця про те, що незабаром йому доведеться опинитися в суспільстві не надто приємних і цікавих людей. Зі сну дерева були висохлими, значити, спілкування з подібними особистостями затягнеться надовго. Якщо ж вони були спиляні, то знайте, що в даний момент ви знаходитесь на межі нервового зриву.

Талісмани

Анх або коптський хрест (давньоєгипетський ієрогліф), виготовлений зі срібла, може стати прекрасним амулетом і принести своєму власникові щастя.

Якщо вас часто оточують люди, спілкування з якими ви хотіли б припинити або обмежити, то можете самостійно виготовити собі оберіг з простої ялинової або соснової шишки. Не має значення, якої форми він буде – важливо лише ті, з чого він зроблений, і які побажання ви в нього вклали.

Тим, кому пощастило з’єднання явитися на світ 7 грудня, слід придбати кулон з оніксу, так як він здатний вплинути на думки, надати рішучості, зробити вас більш наполегливим, проникливим і мужньою людиною.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *