Народні прикмети на 8 грудня

Народна назва:

Клим холодний, Климентій.

Звичаї

Матері, у яких є маленькі діти, можуть у цей день помолитися святому Климентію і попросити, щоб він уберіг їх чадо від зимових заморозків і не давши йому захворіти.

Вважається, що мороз не шкодує тих, хто жалуется на холод, того карає їх усілякими хворобами. Тих же, хто бадьорий і веселий, він обдаровує міцним здоров ” ям і завзятим рум’янцем.

Існує заборона працювати після сніданку. Будь-яку роботу необхідно виконувати рано вранці, інакше із-за болів в попереку вам буде складно згодом що-небудь зробити.

Прикмети

  1. Якщо до цього дня намело великі кучугури, на гілках дерев багато інею, а земля глибоко промерзла, то на наступний рік очікується багатий урожай.
  2. В морозний день в річкових ополонках вода піднялася вище льоду, значить, невдовзі піде дощ або суттєво потеплішає.
  3. Помітили, що на сухій траві з’єднання явився іній – чекайте перших серйозних холодів.
  4. Ті, хто курити трубку, можуть придивитися до того, що відбувається з попелом: якщо він йде вгору, то скоро почнеться снігопад.
  5. Навколо місяця виникли світяться різнокольорові кола, які поступово збільшуються в діаметрі – негода припиниться в найближчі години.
  6. Побачили, що небо затягла сіра пелена, з’єднання явилися купчасті хмари, які витягуються вгору і стають шаруватими – зовсім скоро піде сніг.

У цей день іменини святкують:

Клим, Петро, Іван, Віктор, Микола, Григорій, Павло, Олександр.

Тлумачення снів 8 грудня

  • Сновидіння, в якому були величезні камені, обіцяє удачу.
  • Приснилися високі гори – знайте, що в найближчому майбутньому вам удасться налагодити своє особисте життя, знайте свою «другу половинку» або гідну роботу.

Талісмани

Людям, народженим в цю дату, необхідно постійно носити на своєму тілі яке-небудь оздоба з гірського кришталю або корунду. Ці камені здатні позбавляти від безсоння, наділяти своїх володарів спокоєм, цнотливістю, до того ж захищали від нечистої сили і підступів недоброзичливців.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *