Народні прикмети на 9 грудня

Народна назва:

Юріїв день, Єгорій холодний, Георгій Побідоносець.

Звичаї

Цей день вважається святом мужності і сили, тому тих представників чоловічої статі, які не володіють цими якостями, прийнято вести в лазня і гарненько парити дубовими віниками. Після цього необхідно змастити їх тваринам (бажано вовчим) жиром. Після такої процедури людина має ввібрати в себе фортеця священного дерева і наповнитися сміливістю хижого звіра.

Якщо ви збираєтеся в далеку подорож або відрядження, то неодмінно потрібно сходити в церкву і замовити молебень, інакше ваша поїздка пройде невдало.

Існує повір’я, що до 9 грудня слід роздати всі наявні борги, інакше все життя вам не вдасться розбагатіти.

Прикмети

  1. Якщо до цього дня випало багато снігу, то до 6 травня (Георгія Побідоносця) вже з’явиться молода трава.
  2. По тому, як веде себе вода в колодязях, можна зрозуміти, якою буде зима: якщо вона тиха і не хвилюється, то зимові місяці будуть теплими; хлюпається – вьюжными і морозними.
  3. Відчули, що вітер подув з північного боку, значить, скоро вдарять сильні морози.

У цей день іменини святкують:

Георгій, Юрій, Яків, Ілля, Іван, Микола, Михайло, Василь.

Тлумачення снів 9 грудня

  • Сновидіння, в якому ви побачили квітучий соняшник, є провісником щастя; зів’ялий – низькі неприємностей.
  • Якщо одруженому чоловікові примарилося, що він їсть насіння, то найближчим часом у нього з дружиною може з’єднання явитися дитина.
  • Приснилося, що на вашу голову надітий вінок з квіток соняшнику – незабаром ви відчуєте справжнє щастя. Можливо, в найближчому майбутньому на вас чекає весілля з гідною людиною.

Талісмани

Якщо ви народилися в цю дату, то вашими камінням-талісманами є хризоберил і халцедон. Ці мінерали допомагають знайті ясність розуму, сприяють швидкому кар’єр єрному зростанню, зміцнюють сімейні і родинні відносини, захищають від злих духів, а одиноким людям допомагають знайте свою «другу половину».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *