Народні прикмети на 8 лютого

Народна назва:

Федорів день, Федір-поминальник, перелом зими, заметуха.

Звичаї

В цю дату можна поворожити на ті, якою буде весна, адже від неї залежить, наскільки врожайним видасться рік. Для цього візьміть горошини, покатайте їх по страві і уважно прислухайтесь: якщо вони почали відскакувати від тарілки і трохи дзвеніти, то вдарять морози, що погано для врожаю; катаються безшумно – хуртовини накриють землю щільним і теплим сніговим покривалом, яке врятує майбутні сходи.

Ті, у кого нещодавно сталася прикра крадіжка, з допомогою Біблії можуть з’єднання з’ясувати, хто з підозрюваних вами людей це зробив. Заготовте папірці з їх іменами і дві записки зі словами «Пропажа знайдеться» і «Ті, на кого ви грішите, винуваті», знайдіть главу про пророка Ілії і вкладіть туди все, що ви підготували. Після цього тричі прочитайте молитву «Отче наш», а потім навмання витягніть одну з папірців. Вважається, що Біблія сама винна підказати вам вірний відповідь.

Прикмети

  1. Якщо домашня кішка сидить на підвіконні і дивиться в вікно, то наближається відлига.
  2. Звичні звуки чутно більш голосно і чисто, значить, найближчим часом погода погіршиться.
  3. На вулиці безвітряно і ясно – весна буде теплою і прийде досить рано.

У цей день іменини святкують:

Аркадій, Давид, Іван, Клим, Марія, Петро, Семен, Федір.

Тлумачення снів 8 лютого

  • Побачений похоронний вінок віщує сновидінню швидке настання сірих буднів. Якщо в його центрі перебувала чия фотографія, то вашим надіям, пов’язаних з цією людиною, не судилося втілитися в життя. Побачили на ньому власне фото – знайте, що в даний момент ви живіть порожні ілюзії з приводу нової справи.
  • Приснився величезний потужний дуб – незабаром вам посміхнеться удача. Якщо ж дерево було вирвано з корінням, то проблему можна заздалегідь запобігти.
  • Сон, у якому ви побачили собаку або вовка білого кольору, свідчить про те, що вам пощастить отримати від вірних друзів настільки необхідну допомогу і підтримку.

Талісмани

Якщо у вас переважає поганий настрій, і ви хочете перетворити негативну енергію в позитивну, то вам необхідно носити прикраси з напівпрозорого змійовика. Однак, слід враховувати той факт, що цей камінь підходить лише тим, хто здатний не струсити перед безліччю випробувань і спокус. У цьому випадку він наділить вас даром передбачати майбутні небезпеки і заздалегідь знаходити спосібі, як їх можна обійти.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *