привітання з днем агела

Привітання з днем ангела

Кожен при хрещенні отримує свого ангела-хранителя, який протягом життя оберігає нас від напастей. Існує один день в році, який присвячений Дню ангела. У цей день можна вшанувати пам’ять безтілесного істоти і пам’ять святого, на честь якого вас назвали і яким доводиться молитися у важкі хвилини.

День ангела суть

День ангела є днем пам’яті святого, ім’ям якого нарекли людину. Суть свята — шанування святого і вдячність ангелу–хранителю за те, що захищає людину, нареченого церквою певним ім’ям. За іменинника в День ангела моляться в церкві.

Православні привітання з днем ангела

Прийми привітання в День ангела. Бажаю твоєму тілу здоров’я, душі— смирення, а мові – утримання. Нехай пам’ять про Бога завжди присутня в твоїй голові, а якщо цього немає, то молися старанно. Господь обов’язково наповнить тебе духовними плодами заради молитов твого ангела. Нехай ангел тебе зберігає!

***
Мир тобі, (ім’я)! З Днем ангела! Нехай його молитвами влаштуються справи твої, в душі буде спокій, а в житті – тільки благі наміри. Будь смиренний і лагідний, адже сам Христос вказував на це. Якщо бажаєш мир знайти в душі — принось Господу покаяння. Нехай Бог у важку хвилину тебе втішить і благословить. Миру!

***
З Днем ангела! Нехай Господь молитвами святими своїми захищає тебе від зовнішнього зла і внутрішнього, дасть прагнення до спасіння і духовною мудрістю наповнить. Вітаємо, всіх благ тобі.

***
Зі святом! Бажаю тобі стати людиною Божою, бути завжди уважною і не приймати гріховних думок в душу. Нехай береже тебе ангел І Господь не залишає без уваги.

***
Поспішаю привітати (ім’я) з Днем ангела і такі висловити побажання: завжди бути готовим перед Божим обличчям постати, минуле вичистити сповіддю і вміти поглиблено молитися. Нехай Божа благодать розіллється в вас силою, а ангел буде завжди з тобою в хвилини відчаю і наставить в необхідне русло. Нехай Господь дасть здоров’я на багато літ!

Привітання з днем ангела в прозі

З Днем ангела! Хоч ти жодного разу не бачив ангела, який тебе зберігає, але пам’ятай, що він існує. Нехай він буде на чеку кожну хвилину, завжди тобі допомагає в житті і наставляє на вірну стежку. Здоров’я і всіх благ!

***
Нехай Твій ангел допомагає в справах робочих і домашніх, протегує твоїй творчості і допомагає розкриватися духовно. Нехай бажання втілюються в життя, а успіх завжди тобі супроводжує.

***
Дорогий друже! Напевно твій ангел зараз поруч з тобою і також слухає моє привітання. Бажаю твоєму ангелу і тобі сонячних днів, любові до життя і своїм ближнім.

***
День ангела – свято тепла і духовності, яка зберігається в людському серці. Це — свято твого хранителя, що оберігає твою душу з моменту народження і до смерті. Бажаю ангелу, щоб у нього було поменше роботи, а у тебе по мінімуму неприємностей і побільше позитивних життєвих ситуацій. Бережіть один одного!

***
З Днем ангела тебе вітаю і побажаю, щоб всі твої справи влаштувалися його молитвами, здоров’я потроїлося, І Бог тебе зберігав. Зі святом!

Красиві привітання з іменинами

Сьогодні у нас два іменинника – одного бачимо ми, а другий з небес бачить нас. Першому бажаю успіхів, спокою, вміння чітко відокремлювати важливе від посереднього і бачити наскрізь людей. Другому бажаю, щоб допомагав першому і вказував шлях в моменти життєвих складнощів. Міцного захисту імениннику і сил його ангелу.

***
З Днем ангела. Нехай в твоєму житті буде якомога менше зустрічей зі своїм хранителем, адже він приходить в хвилини Бід. Бажаємо тобі гармонії в душі і життя, успіхів на життєвому шляху і здоров’я всім твоїм органам, щоб твій ангел відпочивав, бачачи, що ти поза небезпекою.

***
Дорогий, (ім’я)! Нехай твій ангел допомагає злітати, коли твої крила опускаються до землі. Бажаю знаходити з хранителем спільну мову, на нього сподіватися, але і себе берегти. Миру, благ і успіхів.

***

Привітання чоловікові з днем ангела

Шановний (ім’я)! Нехай ангел тебе все життя зберігає, в хвилини відчаю доглядає і оберігає від необдуманих вчинків.

***
Бажаю, щоб хранитель оберігав твій сон і розганяв морок у твоєму житті! А решту ти зможеш зробити сам. Здоров’я та успішного життя.

***
Нехай тобою завжди незримо управляє ангел, зводить з тобою хороших людей і відсіває поганих. Світлої життєвої дороги, приємних людей на шляху і теплого щасливого куточка на землі.

Привітання жінці з днем ангела

Дорога (ім’я)! Бажаю, щоб твій ангел передбачав невдачі наперед і оберігав від напастей і помилок. Нехай білокрилий ангел подарує тобі щастя і надію на щасливе життя.

***
Будь щаслива в День ангела і пам’ятай, що ти не одна! Тебе оберігає потужний хранитель, який крилами вміє прикривати від неприємностей. Добрих тобі людей в оточенні, затишку в сім’ї і виконання задуманого.

***
З Днем ангела! Будь завжди сповнена енергії, хай ангел допомагає тобі слідувати по своєму життєвому шляху, здійснюючи по мінімуму помилок. Нехай очі випромінюють позитив, а душа буде до країв переповнена щастям.

Привітання дитині з днем ангела

Вітаю з Днем ангела! Хочу побажати, щоб не було похмурих днів у твоєму житті, кожен твій рух оберігав ангел, А ти знаходив підтримку серед рідних і друзів!

***
Бажаю тобі парити на крилах щастя і осягати світлих вершин. Ти маєш відкрите серце і добру душу і заслуговуєш щастя і захисту. Впевнена, твій ангел-охоронець з цим впорається!

***
Хай за тобою ангел все життя летить і ніколи не відстає, буде відважним і сильним. Бажаю робити в житті поменше помилок, завжди думати, перед тим як щось зробити. Будь любимий і щасливий!

Короткі привітання з днем ангела

З днем Твого ангела! Вірного хранителя за плечима і життя без небезпек!

***
Нехай захищає від нещасть і береже від небезпечних життєвих факторів твій вірний хранитель. Зі святом!

***
Нехай ангел буде твоїм другом і захисником, вас двоє, а значить у вас вийде протистояти небезпекам.

***
Бажаю, щоб неземний зв’язок з хранителем був міцним і надійно тебе охороняв. З Днем ангела!

***
Вітаю тебе і твого ангела! Разом ви відмінна команда, яка вийде з гідністю з будь-якої ситуації. Хватки, везіння і удачі!

Привітання мамі з днем ангела

Мила матуся, нехай хранитель за тобою доглядає, прикриває від бід, береже сон. Сонячних тобі днів і здоров’я.

***
З Днем ангела, мама! Пам’ятай, що на допомогу тобі завжди прийдуть твоя сім’я і ангел-охоронець. Ми тебе в біді не кинемо! Радості тобі і відмінного настрою.

***
Вітаю, мамо, з Днем ангела! Бажаю тобі прожити як мінімум до 100 років, а ангел-хранитель тобі допоможе в цьому. Нехай в твоєму житті буде більше позитивних моментів, вдалих днів і чуйних людей.

Добре, що існує день, в який вшановується пам’ять святого і ангела–хранителя. Але ще краще, якщо висловлювати подяку своєму ангелу не один раз в рік, а набагато частіше, молячись у церкві або вдома перед іконами. Адже ті, хто нас захищає, це заслужили.

Привітання з іменинами по іменам

Буква  Ім’я
А Анатолію, Андрію, Антону, Аліни, Алісі, Аллі, Анастасії, Ангеліні, Анні, Арсенію, Артему
Б Богдану, Борису
В Вадиму, Валентину, Валентині, Валерію, Валерії, Василю, Вірі, Вероніці, Віктору, Вікторії, Віталію, Владі, Володимиру, Владиславу, Вячеславу
Г Галині, Генадію, Георгію
Д Дарині, Денису, Діані, Дмитрові,
Є Єві, Євгену, ЄвгеніїЄлизаветті
Ж Жанні
З Захару, Златі
І Іванові, Ігоря, Ілоні, Іллі, Інні, Ірині
К Катерині, Карині, Кірі, Костянтину
Л Ларисі, Леоніду, Лідії, Лілії, Любові, Людмилі
М Максиму, Маргариті, Марині, Марії, Марті, Мирону, Михайлу
Н
О Олені, Олександру, Олексію, Олександри,
П
Р
С
Т
У
Х Христині
Ю
Я

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *