розвиток уяви у дітей

Розвиток уяви у дітей

Як правило, бурхливі прояви дитячої уяви настільки стомлюють батьків, що часто вони і не дивуються, запущеному і відсталому розвитку свого малюка. Насправді, це негативно впливає на соціальне самовизначення дитини в подальшому житті. Він повинен проявляти свою уяву. Неправильний розвиток фантазії і допитливості може призвести до проблем з психікою в майбутньому, можливо, навіть стати причиною шизофренії.

Розвиток уяви у дітей — як допомогти?

Для розвитку уяви у дітей дошкільного віку існує значна кількість різних методів і прийомів. Однак не всі з них можливо використовувати в домашніх умовах. Методика повинна бути обов’язково захоплююча для дитини, поєднувати в собі індивідуальний підхід і доступність матеріалу, інакше бажаний результат не буде досягнутий. Сучасних дітей важко здивувати класичними художніми напрямками, такими як казки та мультфільми. Але тут нам на допомогу приходять сучасні технології. Серед сучасних досягнень науки і техніки, виділяються портативні планетарії. Вони являють собою річ, дуже захоплюючу не тільки для дітей, але і для дорослих. Зоряне небо – межа мрій не одного покоління людей.

Ще один спосіб – гра. Всі діти люблять грати. Спеціальна різновид планетаріїв призначена для створення ефекту зоряного неба у ванній. Для малюків дуже корисно поєднувати гру і купання. Телебачення – теж вихід. Спеціальні дитячі канали змішують розвиваючі програми з мультсеріалами, що принесе дитині користь і задоволення одночасно. Під час консультації з психологом можна вибрати спеціальні ігри, які розвивають логіку і уяву дитини.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *