Санаторій Шале Грааль Трускавець

Відчути себе бажаним гостем під час відпочинку на бальнеологічному курорті дозволить санаторій з європейським рівнем сервісу Шале Грааль. Головний корпус виділяється на тлі інших здравниць оригінальною архітектурою. Розташований в курортній зоні Трускавця, він дозволить користуватися всіма перевагами центрального місця розташування та власною закритою парковою зоною.

Медичний напрямок санаторію

Комплекс орієнтований на широкий спектр лікування найрізноманітніших захворювань. Використовуючи природні фактори курорту, мінеральну воду з декількох джерел та грамотний індивідуальний підхід до кожного гостя, медичні працівники можуть допомогти в наступних випадках:

  • емоційна реабілітація та зняття хронічної втоми;
  • всі види захворювань кишковика та шлунка;
  • лікування та відновлення нормальної роботи легенів;
  • гінекологія та урологія, в тому числі безпліддя;
  • лікування ендокринної системи;
  • допомога при хронічних болях у суглобах.

Важливо: під час комфортного лікування лікарі забезпечать індивідуальний підхід до кожного гостя. Численне сучасне медичне обладнання в професійних руках здатне відновити здоров’я, навіть в занедбаному стані.

Умови проживання

Преміальні апартаменти, як для окремого, так й парного проживання на вибір. З вікон та балконів кожного 63 номерів відкривається прекрасний краєвид на Трускавець та довколишні гори, порослі хвойними і листяними лісами. Кімнати мають кілька дизайнерських стилів на вибір. Вони обладнані всім необхідним для короткочасного та повноцінної відпустки, в тому числі й з дітьми.

Інфраструктура комплексу

Гості мають доступ до міської інфраструктури, але й сам санаторій Шале Грааль подарує гостям привід пишатися, що вони вибрали для відпочинку саме цю здравницю. Унікальний SPA-центр, не схожий на інші, кімната для любителів більярду та покеру. Окрема кімната для дітей з іграшками та настільними іграми. Кілька видів лазень, саун та парних. Салон краси для жінок та чоловіків.

Харчування в санаторії Шале Грааль

Санаторій має свій власний ресторан Теодора. Кухарі готують різноманітне меню європейської та традиційної української кухні. А страви подаються за європейським принципом «шведський стіл». Ніякого обмеження по харчуванню для тих, хто приїхав на повноцінний відпочинок в Трускавець. Щоб не порушувати принципи бальнеологічного лікування, меню має окремий розділ дієтичних страв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *