лазерне кодування від алкоголізму

Що таке лазерне кодування від алкоголізму?

Що таке лазерне кодування від алкоголізму цікавить сьогодні все більше людей. В інтернеті, по телебаченню чи в пресі все частіше зустрічається реклама, в якій пропагується «новий революційний спосіб» боротьби з різноманітними шкідливими звичками, включаючи алкоголізм, куріння і наркотичну залежність.

Так зване лазерне кодування від алкоголізму та інших шкідливих звичок підноситься, як безпечний і ефективний засіб, з допомогою якого людина може знову стати здоровою. Проте чи так це насправді?

Спочатку розумно зрозуміти сам принцип кодування. По суті, він являє собою метод психологічного навіювання, при якому пацієнт з допомогою доктора власноруч запевняє себе в тому, що якщо він «зірветься», йому буде вкрай погано.

Варто зауважити, що подібний метод, настільки популярний на пострадянському просторі, зовсім не практикується в інших державах.

Кодування алкоголізму таким шляхом засноване за принципом плацебо, тобто – самонавіювання. У зв’язку з цим у інших країнах такий метод визнаний негуманним і непрактичним. Однак деякі російські фахівці стверджують, що в ряді випадків такий метод допомагає людям позбутися від тих чи інших шкідливих звичок.

Лазерне кодування від алкоголізму є все тим же класичним способом, при якому «лазерне вплив на біологічно активні точки на шкірі» необхідно тільки для того, щоб надати на пацієнта більше психологічний вплив. Тобто раніше медики просто примушували хворих повірити в певний вид кодування, а сьогодні для цього використовують лазери.

Враховуючи все вищесказане, з наукової точки зору лазерне кодування нічим не відрізняється від звичайного. Різниця полягає лише в ступені психологічної атаки на людину. Сучасна наука відмовляється визнавати ефективність лазерного кодування від алкоголізму не виключаючи, що психіці людини може бути завдано шкоди.

Тому, якщо вам потрібна якісна допомога в боротьбі зі шкідливими звичками, краще всього звернутися в клініку, де застосовуються схвалені наукою методи.

Якщо вам сподобалася стаття про лазерне кодування від алкоголізму, або ви взагалі любите різні цікаві факти – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code