Скільки потрібно пити бурякового соку

Скільки потрібно пити бурякового соку, щоб бути здоровим?

Буряковий сік є не тільки дієтичним, але і лікувальним продуктом, який володіє великою кількістю корисних властивостей. Але його неправильне вживання може викликати неприємну реакцію організму. Щоб такого не сталося потрібно знати в яких дозах і як часто приймати буряковий сік.

Чим корисний буряковий сік

Буряковий сік має масу корисних властивостей:

  • він працює як природне знеболююче і для дівчат буде корисний при сильних менструальних болях;
  • сік допомагає очистити весь організм від токсинів і шлаків, а також позитивно впливає на обмін речовин;
  • буряковий сік є одним з кращих природних ліків від гіпертонії;
  • даний продукт при регулярному вживанні знижує холестерин і покращує колір обличчя;
  • буряк має безліч вітамін, які залишаються в соку, набір вітамін істотно покращує імунітет;

Це далеко не весь список корисних властивостей бурякового соку, але, щоб отримати користь від даного продукту, його необхідно правильно вживати.

Як правильно пити буряковий сік

Головне правило вживання полягає в тому, що буряковий сік повинен бути свіжовичавленим. Навіть якщо залишити його на кілька годин, він втратить частину своїх корисних властивостей. Оптимальний обсяг порції становить 50 грам.

Ці обмеження пов’язані з тим, що вживання соку на непідготовлений організм може спричинити за собою ряд захворювань, серед яких:

  • головний біль;
  • нудота;
  • послаблення кишечнику;

Оскільки буряковий сік є сильним проносним, що знижує тиск і запускає очисні процеси, що після першого прийому може бути сильне нездужання. Щоб цього уникнути, необхідно змішати буряковий сік з іншим, наприклад морквяним соком.

Змішувати потрібно в процентному співвідношенні 1 до 10 для першого прийому. З кожним днем можна поступово збільшувати вміст бурякового соку. Це необхідно для того, щоб організм адаптувався до нової дієти. Такий графік вживання ідеально підходить для профілактичних і оздоровчих цілей.

Якщо буряковий сік уживається з метою терапії захворювань шлунково-кишкового тракту або серцево-судинної системи, то починати його вживання потрібно не з співвідношення 1 до 10, а відразу зі склянки, наполовину змішаного з іншим соком.

Буряковий сік має специфічний смак, до якого важко звикнути, тому його необхідно трохи розбавляти.

Вживати такий напій потрібно два рази в день протягом не більше двох тижнів. Потім необхідно зробити перерву на такий же термін і повторити прийом.

Висновок

Буряковий сік – це комора вітамінів. Але цей продукт необхідно правильно вживати, щоб не нашкодити організму, а принести йому тільки на користь.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *