цікаві факти про Бельгію

Цікаві факти про Бельгію

Цікаві факти про Бельгію здивують багатьох, хто захоче відвідати цю державу. У цій маленькій країні часто йдуть дощі, а зими тут м’які і теплі. Бельгійці є відомими любителями пива, через що їх часто можна побачити в пабах і невеликих кафе.

16 цікавих фактів про Бельгії

 1. Офіційними мовами в Бельгії є нідерландська, французька та німецька.
 2. Порт в Антверпне один з найбільших на планеті.
 3. Цікавий факт, що аж до 70-х років бельгійським школярам покладалася кухоль пива міцністю в 1,5⁰. Після цього на зміну пива прийшли газовані напої. Варто відзначити, що сьогодні багато бельгійці хочуть повернути пиво в меню учнів вважаючи, що воно значно корисніше, ніж напої.
 4. Станом на сьогодні в Бельгії виготовляється близько 800 сортів пива. Тут навіть створена спеціальна академія, яка вивчає властивості пінного напою.
 5. Чи знаєте ви, що спочатку бельгієць, винахідник саксофона, Адольф Сакс планував назвати своє дітище – «мундштучный офиклеид»?
 6. Виявляється, відомі у всьому світі СПА-салони зобов’язані своєю назвою бельгійському курорту Спа. У цьому місці знаходяться знамениті мінеральні джерела.
 7. На невеликій території Бельгії проживає велика кількість населення. Так на один квадратний кілометр припадає 368 осіб.
 8. Цікавий факт, що крім легендарного «Пісяючого хлопчика» в Бельгії також є фонтани – «Писающая дівчинка» і «Писающая собачка».
 9. Найбільша кількість шоколаду на планеті продається в національному аеропорту Брюсселя.
 10. Цікаво, що в Бельгії легалізовані «легкі» наркотики.
 11. Бельгійці є світовими лідерами по обробці алмазів.
 12. Згідно із законами Бельгії, її громадяни зобов’язані вчитися до 18 років.
 13. Цікавий факт, що більше 90% бельгійців воліють харчуватися в кафе та ресторанах. Їм не хочеться ні готувати, ні вдома.
 14. В Бельгії проживає найвищий чоловік у Європі по імені Ален Деланоис. Його зріст становить 230 див.
 15. Туризм дозволяє щорічно поповнювати казну Бельгії на $10 млрд.
 16. У 1949 р. Бельгія стала членом НАТО зі штаб-квартирою в Брюсселі.

Це була найцікавіша інформація про Бельгію. Якщо вам сподобалася ця стаття або ви взагалі любите цікаві факти про міста і країни – поділіться нею з друзями та підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *