Цікаві факти про Клеопатру

Цікаві факти про Клеопатру

Цікаві факти про Клеопатру– це прекрасна можливість дізнатися більше про великих жінок. Ця єгипетська цариця відома у всьому світі. Багато знають її за любовним стосункам з римським полководцем Марком Антонієм. Тим не менш, за роки свого життя Клеопатра досягла великих висот у багатьох областях.

Отже, перед вами найцікавіші факти про Клеопатру.

18 цікавих фактів про Клеопатру

 1. Клеопатра 7 Филопатор прожила 38 років, залишаючись єгипетською царицею протягом 21 року.
 2. Ім’я «Клеопатра» носили 16 давніх правительок.
 3. Коли Клеопатра була фавориткою Юлія Цезаря (див. цікаві факти про Цезаря), вона народила від нього сина.
 4. Вважається, що Клеопатра мала дуже привабливою зовнішністю. При цьому до наших днів не дійшло жодного портрета цариці.
 5. Клеопатра була останньою царицею елліністичного Єгипту з роду Птолемеїв.
 6. Цікавий факт, що по батькові Клеопатра мала грецьке коріння.
 7. Під час правління Клеопатри Єгипет був захоплений Римом.
 8. У 18-річному віці Клеопатрі довелося стати дружиною свого 9-річного брата, оскільки за законами Єгипту жінкам не дозволялося керувати державою. Шлюб ж дозволив їй фактично взяти владу в свої руки.
 9. Чи знаєте ви, що Клеопатра захоплювалася приготуванням отрут? Вона часто зазнавала їх дія на злочинців, засуджених до смертної кари.
 10. Коли її чоловікові виповнилося 13 років, він повстав проти Клеопатри. Тим не менш, їй вдалося придушити заколот брата з допомогою армії Цезаря.
 11. Клеопатра володіла грецьких, єгипетських, арамійською, древнеэфиопским, древнеперсидским, давньоєврейською мовами, а також знала мову берберів, які проживають в Стародавній Лівії.
 12. Самим улюбленим чоловіком Клеопатри був Марк Антоній, від якого вона народила трьох дітей.
 13. Коли Марк Антоній отримав помилкова звістка про смерть цариці він вчинив самогубство.
 14. Під час перебування в Римі, на Клеопатру звертали увагу не тільки чоловіки, але і жінки. Незабаром місцеві дівчата почали надягати на себе такі ж прикраси, які носила єгипетська цариця, а також робити подібні зачіски.
 15. Коли після смерті Цезаря главою Риму став Октавіан, римська армія знову рушили на Єгипет і незабаром захопила його. Не бажаючи потрапити в руки нового імператора і стати його коханкою, Клеопатра покінчила із собою.
 16. Цариця видаляла рослинність зі свого тіла за допомогою суміші смол.
 17. В честь Клеопатри названий астероїд під номером 216.
 18. Про те, де знаходиться могила єгипетської цариці досі невідомо.

Це були найцікавіші факти про Клеопатру. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *