Цікаві факти про квіти

Цікаві факти про квіти

Цікаві факти про квіти напевно сподобаються не тільки жінкам. Квіти є символом краси і радості. Без них не обходиться жоден урочистий захід. Далі ми розглянемо найцікавіші факти про квіти, що ростуть в різних куточках нашої планети.

16 цікавих фактів про квіти

 1. При настанні ночі квіти закриваються для того, щоб захистити від холодного повітря і роси власні репродуктивні органи.
 2. Найменша квітка на планеті-з сімейства ряскових, досягає в діаметрі всього 1 мм.
 3. Найбільшим квіткою є Раффлезія Арнольда, що росте в тропічних країнах. Діаметр квітки може досягати 1 м, при вазі в 8 кг.
 4. Цікавий факт, що в німецькому містечку Хільдесхайм росте кущ троянди, віком в тисячу років! Роза і сьогодні продовжує щорічно розпускатися, радуючи своїм виглядом городян.
 5. Завдяки тому, що бджоли вміють бачити в ультрафіолеті, вони з легкістю відрізняють квітки з нектаром і без нього.
 6. Дзвіночки завжди дивляться вниз, щоб уберегти свій нектар від опадів.
 7. Найбільша латаття на планеті – Вікторія амазонська, може перевищувати в діаметрі 2 м. Ця величезна квітка здатна витримувати вантаж понад 30 кг.
 8. В Австралії орхідея Різантелла розпускається не на поверхні землі, а під нею. Запиленням цієї незвичайної квітки займаються жуки.
 9. Найчастіше в букетах можна побачити троянди. Сьогодні відомо приблизно 50 000 троянд і їх гібридів.
 10. Також троянди є найпопулярнішою квіткою, розміщеною на гербах.
 11. Цікавий факт, що шипшина відноситься до сімейства рожевих. У цієї рослини всього 5 пелюсток, однак сьогодні навчилися вирощувати сорти, де кількість пелюсток досягає 128 штук.
 12. Жасмин доводиться родичем оливковому дереву, хоча зовні ці рослини зовсім не схожі.
 13. Недавні дослідження показали, що квіти по-різному реагують на людей. Все залежить від того, як до них відноситься та чи інша людина.
 14. Найдорожчою квіткою на планеті є Золота орхідея. Її перше цвітіння відбувається тільки в 15-річному віці. Щоб придбати таку квітку, вам буде потрібно викласти близько $
 15. Найвищою квіткою в світі вважається аморфофаллус Титанічний, що росте на території Індонезії. Його висота може досягати 3 м, при ширині аркуша в 1 м. Бульба цієї квітки важить близько 50 кг, а довжина черешка складає 2-5 м. Цікавий факт, що «аромат» аморфофаллуса титанічного не найприємніший, а більше схожий на запах тухлих яєць.
 16. Назва незабудки має однаковий сенс у всіх основних європейських мовах.

Це була найцікавіша інформація про квіти. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соціальних мережах. Якщо вам взагалі подобаються цікаві факти про природу – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *