Цікаві факти про Лос-Анджелес

Цікаві факти про Лос-Анджелес

Цікаві факти про Лос-Анджелес – це прекрасна можливість дізнатися більше про американські мегаполіси. Лос-Анджелес відноситься до числа найбільших культурних, розважальних, економічних і науково-освітніх центрів на планеті. Тут можна побачити безліч сучасних будівель, збудованих за новітніми технологіями.

Отже, перед вами найбільш цікаві факти про Лос-Анджелес.

19 цікавих фактів про Лос-Анджелес

 1. Лос-Анджелес був заснований у 1781 р.
 2. Лос-Анджелес розташовується в південній частині Каліфорнії (див. цікаві факти про Каліфорнію), будучи найбільшим містом даного штату.
 3. Місцевий порт вважається одним з найбільш завантажених на планеті.
 4. Оскільки тут знаходиться Hollywood, Лос-Анджелес можна по праву назвати столицею світової кіноіндустрії. Щодня тут знімається близько півсотні художніх картин.
 5. У 1902 р. тут відкрився перший на землі кінотеатр.
 6. Лос-Анджелес прийнято вважати лідером за кількістю музеїв і кінотеатрів серед усіх американських міст.
 7. Цікавий факт, що в місті та його околицях є родовища нафти, деякі з яких благополучно розробляються досі.
 8. У Голлівуді знаходиться всесвітньо відома Алея слави, на якій встановлено понад 2600 зірок з іменами людей, які зробили значний внесок у розвиток кіноіндустрії.
 9. У Лос-Анджелесі чоловікам забороняється бити своїх дружин ременем ширше 2-х дюймів (близько 5 см). Однак заборона може бути знята у тому випадку, якщо дружина погодиться, щоб її «виховували» ременем, що перевищує допустиму ширину.
 10. У місті встановлено незвичайний маяк, висвітлює його околиці зеленим світлом.
 11. Лос-Анджелес здобув статус міста тільки в 1850 р. після того, як був захоплений військами Америки (див. цікаві факти про США).
 12. Найвищою точкою Лос-Анджелеса є вершина Сестри Елсі – 1548 м.
 13. Цікаво, що кількість приватних автомобілів у місті більше, ніж самих лосанжельсцев.
 14. Лос-Анджелес подарував світу такі відомі гурти, як «The Doors», «Metallica», «Red Hot Chili Peppers», «Slayer», «Korn», «Linkin Park» і «System of a Down».
 15. Чи знаєте ви, що після того, як між Лос-Анджелесом і виробничими зонами були прокладені залізниці, чисельність місцевого населення зросла в 40 разів?
 16. У Лос-Анджелесі та його околицях налічується 103 консульства різних держав світу.
 17. Тут розмовляють більш ніж на 220 мовах (див. цікаві факти про мови).
 18. Питна вода надходить у Лос-Анджелес за трьома акведукам, розташованим на відстані від 390 до 714 кілометрів від міста.
 19. У Лос-Анджелеса є своє доменне ім’я –. la, яке місцева влада викупили у Лаосу.

Це були найцікавіші факти про Лос-Анджелес. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею з друзями. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про міста і країни – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *