Цікаві факти про Орландо Блума

Цікаві факти про Орландо Блума

Цікаві факти про Орландо Блума – це прекрасна можливість дізнатися більше про знаменитих акторів. За його плечима чимало фільмів, які завоювали популярність у всьому світі. Найбільшу популярність йому принесли серія картин про «Піратів Карибського моря», поряд з «Володарем кілець» і «Хоббітом».

Отже, перед вами найцікавіші факти з життя Орландо Блума.

23 цікаві факти про Орландо Блума

 1. Орландо Блум (р. 1977) – британський кіноактор. У 2009 р. був послом доброї волі Дитячого фонду ООН.
 2. Батько Блума, який проживав в ПАР, був затятим противником расизму та режиму апартеїду. З цієї причини він зазнав гонінь і був змушений виїхати до Великобританії, де пізніше познайомився зі своєю дружиною.
 3. Цікавий факт, що біологічним батьком майбутнього актора був не Блум-старший, а друг їх сім’ї, призначений опікуном після того, як офіційний батько Орландо помер. На той момент хлопчику ледь виповнилося 4 роки. Мати зізналася в цьому синові тільки через 9 років після події.
 4. З ранніх років Орландо Блум любив заучувати напам’ять вірші і розповідати з перед, зібралася аудиторією.
 5. На професійній театральній сцені Орландо виявився, коли йому було 16 років.
 6. Чи знаєте ви, що Блум захотів пов’язати своє життя з акторською діяльністю після перегляду американської драми «Шахрай»?
 7. У 20-річному віці Блуму дісталася епізодична роль у фільмі про Оскара Уайльде (див. цікаві факти про Оскара Уайльда).
 8. Ще в юності Орландо захопився верховою їздою, якої він продовжує займатися і донині.
 9. Будучи вже популярним артистом, Блум відправився в 3-тижневе арктичне подорож на лідоході. Варто зауважити, що він виконував різні завдання нарівні з іншими членами екіпажу.
 10. Цікаво, що акторові так і не вистачило терпіння дочитати до кінця книгу Дж. Р. Р. Толкіна «Володар кілець», за яким було знято фільм за участю Блума.
 11. Орландо Блуму подобаються екстремальні види спорту, в числі яких стрибки з парашута, серфінг, сплави на байдарках, сноубординг і їзда на велосипеді з гірських схилів.
 12. Блум вільно говорить не тільки англійською, але й французькою мовою.
 13. Довгий час Орландо відмовлявся від вживання м’яса, проте пізніше знову включив його в свій раціон.
 14. У 2004 р. видання «Empire» назвало Блума найсексуальнішим сучасним кіноактором. У загальному рейтингу кінозірок він зайняв 3 місце – після Кіри Найтлі і Анджеліни Джолі.
 15. Улюбленим літературним твором Орландо є «Брати Карамазови» Федора Достоєвського (див. цікаві факти про Достоєвського).
 16. За своїм віросповіданням Блум є буддистом.
 17. Орландо Блум відноситься до числа затятих захисників природи. Його будинок оснащений сонячними батареями та іншими пристроями, які не завдають шкоди екології.
 18. Беручи участь у зйомках, які проходили на території Марокко, актор підібрав на вулиці бродячого собаку, яку потім відвіз до себе додому.
 19. Орландо є шанувальником раритетних американських автомобілів. Сам він їздить на «Форд Мустанг» 1968 р. випуску.
 20. Для зйомок у «Володарі кілець» Блум навчився професійно метати ножі.
 21. Орландо любить чай, з доданим до нього соєвим молоком.
 22. У 2014 р. Орландо Блум отримав зірку на алеї слави в Голлівуді за внесок у розвиток кіноіндустрії.
 23. Блум є уболівальником футбольного клубу «Манчестер Юнайтед».

Це були найцікавіші факти про Орландо Блума. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *