цікаві факти про великий театр

Цікаві факти про Великий театр

Цікаві факти про Великий театр торкнуться історію виникнення цього знаменитого будинку. Він є справжньою окрасою не тільки Москви, але і всієї Росії. Багато людей прагнуть відвідати цей театр, щоб на власні очі побачити на сцені популярних артистів.

12 цікавих фактів про Великий театр

 1. Мало хто знає, що спочатку Великий театр називався «Петровським».
 2. Цікавий факт, що столична Театральна площа отримала свою назву завдяки Великому театру.
 3. В період Великої Вітчизняної війни (1941-1945) театр довелося ретельно замаскувати, щоб уберегти його від авіабомб. Однак під час війни у нього все ж потрапив 1 снаряд.
 4. За день до попадання бомби співробітники Великого театру встигли вивезти з нього старовинні кришталеві люстри. Завдяки цьому вони залишилися цілими і неушкодженими.
 5. Чи знаєте ви, що первісний будинок так і не був добудований до кінця з причини великої пожежі? У зв’язку з цим будівництво театру довелося відновлювати по-новому.
 6. Сучасне спорудження Великого театру вже четверте за рахунком, відкрите в 1835 р. Друга і третя споруди також постраждали від пожеж.
 7. Цікавий факт, що за всю історію Великого театру на його сцені було поставлено понад 800 вистав.
 8. Першою постановкою була опера Д. Зоріна «Переродження» (1777).
 9. Російські імператори часто приїжджали в Великий театр разом зі своїми сім’ями. І це незважаючи на те, що їм постійно доводилося їздити з Петербурга в Москву.
 10. У першій трупі Великого театру налічувалося всього 43 актора.
 11. Станом на 1990 р. в театральну трупу входило понад 900 артистів.
 12. В епоху СРСР, Сталін заборонив використовувати творчість сучасних іноземних композиторів.

Це були найцікавіша інформація про Великий театр. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соціальних мережах. Якщо вам взагалі подобаються цікаві факти про міста і країни – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *