Цікаві факти про Висоцького

Цікаві факти про Висоцького

Цікаві факти про Висоцького – це чудова можливість дізнатися більше про творчість видатного радянського артиста, поета та виконавця власних пісень.

У Радянському Союзі пісні Висоцького звучали з вікон кожного будинку. І хоча Володимира Семеновича не показували по телебаченню, його популярність була просто фантастичною.

Отже, перед вами найцікавіші факти з життя Висоцького.

16 цікавих фактів про Висоцького

 1. Володимир Висоцький (1938-1980) – радянський поет, бард-виконавець, прозаїк, композитор, гітарист, актор театру і кіно.
 2. За своє життя Висоцький написав близько 800 пісень. За його плечима приблизно 30 ролей в кіно і 20 на театральних сценах.
 3. В юності майбутній співак займався боксом і спортивною акробатикою.
 4. Цікавий факт, що свій перший вірш Висоцький написав у восьмому класі. Він був написаний в честь Йосифа Сталіна.
 5. Коли Володимир Висоцький перший раз прийшов на проби, комісія заявила йому, що з таким голосом він не зможе стати співаком.
 6. За свої пісні Висоцький піддавався серйозній цькування з боку радянського уряду. З цієї причини його пісні не крутилися по радіо і телебаченню. Крім цього були неодноразові спроби заборонити йому зніматися в кінематографі.
 7. Чи знаєте ви, що спочатку вовка з мультфільму «Ну, постривай!» повинен був озвучувати Висоцький? Але коли влада дізналися про це, вони заборонили творцям мультфільму запрошувати на цю роль Володимира.
 8. У 1978 р. Володимир Висоцький удостоївся звання естрадного соліста-вокаліста вищої категорії.
 9. Відомий випадок, коли в Сочі квартиру артиста зловмисники пограбували, не знали чиє це житло. Пізніше, в знак поваги до Висоцькому, злодії повернули всі вкрадені ними речі, залишивши того ж записку з вибаченнями.
 10. Висоцький любив дуже швидко їздити на машинах, внаслідок чого неодноразово потрапляв в аварії.
 11. Мабуть, найбільш відомою театральною роллю Висоцького, є роль Гамлета.
 12. Володимир Висоцький часто зловживав спиртним, а останні кілька років життя вживав наркотичні речовини. Ця залежність і згубила великого поета.
 13. Незадовго до кончини Висоцький написав свій останній вірш, в якому пророкував власну смерть.
 14. За життя Висоцького, по радянському телебаченню не було показано жодного концерту або інтерв’ю з артистом.
 15. Письменник Леонід Мончинский стверджував, що коли Висоцький жив у нього на квартирі в Іркутську, співак щоранку молився Богу разом з його матір’ю.
 16. За словами матері артиста, Ніни Максимівни, її син вірив, що його творчість з часом дійде не тільки до слухачів, але і до читачів. Одного разу він заявив наступне: «А все одно мене будуть друкувати! Хоч після смерті, але будуть».

Це були найцікавіші факти про Висоцького. Якщо вам сподобалася ця стаття – поділіться нею в соцмережах. Якщо ви взагалі любите цікаві факти про великих людей – підписуйтесь на сайт.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

code