Комплекси які містять вітаміни групи В

Вітаміни групи В в таблетках: найбільш ефективні препарати

Кожна людина знає наскільки важливі вітаміни групи В. Саме ці вітаміни надають комплексний позитивний вплив на людський організм, підтримують імунну систему і гарантують профілактику різноманітних захворювань. Вітаміни групи В рекомендується регулярно приймати в таблетках оригінал для досягнення найкращих результатів. Звернувшись до лікаря, можна дізнатися назви ефективних препаратів з вітамінами В, але в дійсності різноманітність доступних вітамінних комплексів і інших засобів дивує.

Користь вітамінів групи В

Вітаміни групи В володіють різними корисними властивостями, про які потрібно знати при виборі підходящого для прийому препарату.

Комплекси які містять вітаміни групи В

 1. В1 (тіамін). Дана речовина підтримує здоров’я нервів і м’язів, позитивно впливає на імунну систему. До того ж гарантується профілактика захворювань судин і серця, шлунково–кишкового тракту. Дефіцит вітаміну В1 призводить до відсутності сил, дратівливості.
 2. В2 (рибофлавін). Цей вітамін бореться проти вільних радикалів, зміцнює серце і запобігає раннє старіння. Дефіцит речовини призводить до шкірних висипань, проблем з волоссям, почервоніння повік, появі тріщин на губах.
 3. В3 (ніацин). Цей вітамін вважається одним з найважливіших, адже він покращує стан шкіри, запобігає появі поганого холестерину, зміцнює нервову систему. Дефіцит вітаміну В3 призводить до численних проблем зі здоров’ям, починаючи з агресивності і слабкості, закінчуючи втратою свідомості і навіть слабоумством.
 4. В5 (пантотенова кислота). Речовина визначає засвоювання білків, жирів, вуглеводів, підтримує гарний стан крові і гормональної системи.
 5. В6 (піридоксин). Цей вітамін необхідний для підтримки роботи ШКТ та повноцінного засвоєння енергії. Недолік В6 призводить до бессонницам і депресій, анемії.
 6. В7 (біотин). Вітамін сприяє нормалізації цукру і холестерину в крові. У більшості випадків дефіцит цього вітаміну не спостерігається. Однак чоловіки, які займаються спортивною діяльністю, потребують підвищеної кількості вітаміну В7.
 7. В9 (фолієва кислота). Це речовина потрібно для підтримки гарної пам’яті і позитивного емоційного стану. Недолік призводить до втоми і апатії.
 8. В12 (ціанокобаламін). Цей вітамін є командним, причому він відповідає за вироблення червоних кров’яних клітин і роботу нервової системи. Зазвичай недолік В12 спостерігається у вегетаріанців. При серйозному дефіциті В12 проявляються такі несприятливі симптоми, як порушення серцебиття, втрата зору, проблеми з пам’яттю.
вітаміни групи в в таблетках
Вітаміни Вітрум

Найважливішими вважаються вітаміни В1, В6, В12. Саме ці вітаміни дуже важливі для дорослих і дітей. Для дітей ці вітаміни потрібні для правильного розвитку і підвищеної стійкості до різних захворювань.

Дорослі повинні подбати про отриманні достатньої кількості вітамінів для профілактики інсульту, інфаркту.

Популярні препарати з вітамінами групи В

Вітаміни групи В вважаються найбільш ефективними, якщо вони приймаються в таблетках на регулярній основі. При цьому назви популярних і ефективних оригінальних препаратів з вітамінами групи В уже на слуху у багатьох лікарів і їх пацієнтів, але правильний підбір препарату можливий тільки після індивідуальної консультації та обстеження.

 1. Геримакс Енерджі. Цей препарат є комплексним, тому він включає в себе різні вітаміни групи В. Додатковими компонентами є мінеральні елементи і екстракт женьшеню. Медикамент рекомендується приймати для профілактики та лікування нервових проблем, поліпшення фізичної форми і пам’яті, профілактики стресу. У день достатньо приймати одну таблетку за сніданком. Тривалість лікування становить 30–40 днів. Однак препарат є сильнодіючим, тому його можна приймати лише з 16 років.
 2. Ангиовит. У препараті присутні вітаміни В6, В9, В12. Препарат рекомендується для профілактики і лікування атеросклерозу, ішемії. Ангиовит також призначається при проблемах з кровообігом в головному мозку. У добу потрібно вживати одну таблетку. Результат проявиться через 20–30 днів лікування.
 3. Неуробекс. Це лікувальне драже включає такі вітаміни, як В1, В6, В12. Препарат рекомендується приймати при проблемах з нервовою системою, порушення шлунково–кишкового тракту, погіршення кровообігу, дерматиті шкіри, вугрових висипаннях.
 4. Благомакс. Цей вітамінний комплекс містить в собі вітаміни групи В. Препарат рекомендують при серйозних навантаженнях, постійних стресових ситуаціях. Потрібно зазначити, що мінімальна тривалість курсу становить 6 тижнів. Прийом Благомакс можливий навіть при відсутності проблем зі здоров’ям, так як препарат за своїм складом ближче до біологічно активним добавкам.
 5. Доппельгерц актив Магній + вітаміни групи В. В цей препарат входять вітаміни групи В, магній, фолієва кислота. Комплекс приймають при проблемах з серцем, перевтомі. У добу достатньо приймати по одній таблетці. Тривалість прийому – місяць. Медикамент можна приймати тільки дорослим.

Вітамін В у таблетках
Будь–які вітаміни групи В рекомендується приймати після консультації з лікарем і при подальшому медичному спостереженні.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *