як вибрати шкіряне взуття

Вибираємо шкільне взуття для дитини

Так як тепер в школі вимагають носити форму, значить, будь–яке взуття сюди не підійде. Необхідно особливе, шкільне, відповідна під офіційний дитячий дрес–код. Ідеальним кольором для хлопчика завжди був, є і буде чорний.

Матеріал найкраще дихаючий. Знову ж, ідеальним буде вже виручаюча нас скрізь і завжди м’яка натуральна шкіра.

Так як змінне взуття доведеться носити півдня, то краще, якщо воно буде з ортопедичною устілкою, тим більше, якщо вашій дитині таке взуття порекомендував лікар. Я завжди намагаюся вибирати дитяче взуття з супінатором. Причому, не будь–яким. В залежності від виробника супінатори бувають різні. Часто це лише пародія. При виборі шкільної взуття, як і іншого для своїх дітей, я дуже уважно підійшла до цього питання. Підошва обов’язково повинна бути гнучкою і неслизькою.

В моїй пам’яті, наприклад, добре, закарбувався щойно вимита прибиральницею підлога, покритий лінолеумом. Частенько ми на ньому ковзали.

Задник (каблук) взуття повинен бути жорстким, щоб допомагав тримати голіностоп. А носик–вільним, не вузьким, щоб пальчикам було комфортно. Добре, якщо в панчосі взуття буде трохи вільного місця, приблизно 5-7 мм. Щоб ніжка дихала. Коли вибирали шкільне взуття, дивилися на різні варіанти і вирішили взяти не зовсім закриті туфлі, з тієї ж причини – щоб ніжка дихала.

Фахівці також радять, щоб при виборі шкільного взуття батьки звернули увагу на те, щоб був маленький каблучок або підйом підошви на 2-3 см.

І ще один важливий момент – застібки. Підбираючи змінне взуття, вибирайте те, на якому будуть зручні, легко застібаючі і розстібаючі застібки. Наш вибір припав на липучки. Думаю, шнурки для молодших школярів, це найбільш невдалий варіант.

Так що все взуття на вихід залиште для свята.

І ще один момент… в деяких школах просять, щоб підошва взуття була світлою або білою. Щоб не залишала смуг на лінолеумі.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *