Вживання волоських горіхів стане запорукою здорової старості

Ядра волоського горіха дуже поживні і корисні для організму. На етапі дозрівання хімічний склад плодів змінюється за кількістю жирів, білків і вуглеводів. Горіхи містять вітаміни В, Е, К і РР, а також багаті мінералами і мікроелементами.

Древо життя

Протягом тисячоліть волоський горіх годував, відновлював сили і лікував людей. До їх корисних властивостей відносяться профілактика та лікування:

  • серцево-судинних захворювань;
  • метаболічного синдрому;
  • діабету II типу;
  • мастопатії;
  • нервових захворювань;
  • репродуктивних органів;
  • різних інфекцій.

Волоські горіхи є повноцінним замінником м’яса. За даними ВООЗ, 90% жінок після 40 років відчувають нестачу йоду, страждаючи від порушень роботи щитовидної залози. Споживання горіхів гарантує заповнення дефіциту цього мікроелемента. Завдяки присутності вітаміну В9 в цьому продукті лікується безсоння, попереджується розвиток остеопорозу і артриту. Плоди горіха здатні сповільнити процес старіння організму, зміцнити імунітет і поліпшити тонус судин.

Джерело здоров’я для літніх

Для організму людини, їх споживання приносить неоціненну користь. Особливо це стосується жінок, що досягли 50-річного віку. Англійські вчені прийшли до висновку, що щоденне споживання волоських горіхів призводить до здорового старіння. У таких жінок відсутні психологічні та когнітивні розлади, а також хронічні хвороби.

  1. Обстеження представниць прекрасної половини людства показало, що існує зв’язок між кількістю з’їдених горіхів і зміцненням здоров’я в літньому віці. Зміст в цьому продукті корисних речовин, робить позитивний вплив на роботу мозку, уповільнюють розвиток хвороби Альцгеймера і знижують ризик розвитку раку молочної залози. У складі горіхів є фітогормони, які борються з передумовами мастопатії.
  2. Волоські горіхи містять у своєму складі жирні кислоти Омега-3, які сприяють захисту мозку. Досліди на гризунах, підтвердили такі висновки вчених. Групі мишей, у яких генетично була закладена схильність до хвороби Альцгеймера, щодня давали горіхи. Друга група залишилася без цього продукту. Було встановлено, що перша група мала найкращі рухові функції і меншу тривожність.
  3. Щоденне вживання волоських горіхів поліпшило пам’ять гризунів і їх здатності до пізнання. Як з’ясувалося, витяжка з горіхів створює захист від окислення білків, що ведуть до розвитку недоумства. Ядра горіха, нагадують півкулі головного мозку, володіють властивостями, що не допускають передчасне старіння цього людського органу.

Такий цінний продукт треба вживати з обережністю, вивчивши всі протипоказання. Горіхи використовують в різних стравах, для виготовлення лікарських препаратів, настоїв, відварів і навіть варення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *