Як доглядати за контактними лінзами

Як доглядати за контактними лінзами?

Якщо ви задумалися над покупкою лінз, то, швидше за все вже є проблема із зором. Як доглядати за контактними лінзами і навчитися, ними правильно користуватися розповість ця стаття. Люди, які страждають короткозорістю або далекозорістю вже змогли оцінити зручність лінз, а для підлітків це можливість позбавитися від окулярів або того краще змінити колір очей. Лінзи бувають жорсткими і м’якими. При короткозорості, лікарі рекомендують саме м’які лінзи, а звикання до них займе кілька днів. Потім дискомфорт піде.

Для тих, хто вперше придбав лінзи, догляд за ними може здатися чимось складним і копітким. Насправді нічого складного немає, крім того, що копіткість дійсно буде не зайвою. Всі лінзи діляться на дві категорії: планової заміни і одноденні. І тут же варто зауважити, що лікарі офтальмологи схильні все ж до лінз планової заміни. Вони підходять для регулярного застосування, і міняти їх необхідно раз на місяць. Для таких лінз додатково необхідно придбати розчини для зберігання і промивання коригуючих засобів.

Як доглядати за контактними лінзами

Правильний догляд за лінзами має дуже велике значення, так як на поверхні лінзи при носінні збираються білкові відкладення. Якщо від них вчасно не позбутися, то нових проблем з очима не уникнути. Може початися запальний процес на слизовій очей.

Одноденні лінзи теж мають ряд переваг, і їх необхідно тільки не забувати міняти. Додатковий догляд за ними не потрібний, але і ціна їх значно вище. Такі лінзи воліють носити ті люди, яким з тієї чи іншої причини на один день потрібно позбутися від окулярів. Інакше можна просто розоритися.

правила догляду за контактними лінзами

Також слід зазначити, що люди з короткозорістю не можуть самі підібрати собі лінзи в магазині. Цим повинен займатися професійний лікар і на підставі рецепта можна відправлятися в магазин оптики. А підбором спеціальних засобів корекції зору займається вузькопрофільний фахівець-контактолог. До нього звертаються в найскладніших і запущених випадках, але і офтальмолог при цьому має право голосу.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *