Як і звідки виник коронавірус в Китаї 2020 року

Китайські вчені пояснили, звідки взявся коронавірус в Китаї, а в світі в 2020 році з’явилися інші припущення.

Причини виникнення коронавіруса в Китаї

Протягом декількох тижнів в Китаї орудує смертельний коронавірус 2019-nCoV. Передається він повітряно-крапельним шляхом. Вірус адаптувався до людського організму, а заразитися можна навіть під час інкубаційного періоду, коли ще відсутні видимі симптоми.

Вченими було встановлено, звідки взявся смертельний коронавірус в Китаї, який прогресує в 2020 році. Є кілька версій.

Летючі миші і змії

Один із збудників вірусу-мутанта – летючі миші. На думку вчених, 2019-nCoV – це гібрид коронавіруса, який був виявлений у рукокрилих. Передбачається, що ці істоти або потрапили на ринок в місті Ухань, або вони вкусили інших тварин.

На місцевому ринку в місті Ухань можна придбати все, що тільки заманеться. Там є м’ясо будь-яких тварин, які тільки зустрічаються в природі, навіть крокодила і дикобраза.

Саме в західній частині на «мокрому» ринку і спалахнула вірусна епідемія. Там можна придбати будь-яку рибу, а також різних морських мешканців і дивовижних тварин. Відкрито продаються змії і комахи.

Ринок отримав назву «мокрий» з тієї причини, що продавці ллють дуже багато води на підлогу і прилавки, щоб відмити кров, бруд і сліди від розрубаних тварин. «Мокрий» ринок місце повній антисанітарії.

Ніхто особливо не стежить за якістю продуктів, а також за станом робочого місця продавців. Однак це не єдина причина.

З давніх часів в Китаї їдять м’ясо дивовижних тварин, практично не піддаючи його температурній обробці. Найчастіше вживають його в сирому вигляді. Кажуть, що це корисно для здоров’я, а також сприяє благополуччю. На «мокрому» ринку можна в тому числі спробувати суп з кажанів.

Уханьский ринок був закритий 1 січня, у продавців та покупців виявили симптоми смертельного захворювання. В даний час там проводять огляд медики і поліція.

Банани

Ще одна причиною, звідки взявся коронавірус в Китаї до 2020 року, стали банани. Експерти вважають цю версію нісенітницею, але багато людей відмовилися від бананів, особливо від тих, які поставляються з регіону Наньху (код 8442).

Біологічна зброя

У Росії також висловилися з приводу того, як з’явився вірус в Китаї. Провідний аналітик ІСАН Олена Ларіна поділилася своєю версією. За її словами, припущення, що 2019-nCoV поширився серед китайського населення через вживання летючих мишей, змій та інших тварин, помилкові.

Насправді, це біологічна зброя, а якщо бути точним, його інноваційна модифікація – генне і етнічне, чинне переважно проти китайського населення.

До пошкоджень елементів відносяться сформовані штучним шляхом мікроорганізми (патогени), в числі яких штами бактерій і вірусів, перетворені за допомогою можливостей генної інженерії.

Вони здатні внести зміни до спадковість, метаболізм, а також поведінка величезної кількості людей. Крім цього, з їх допомогою вдасться заразити різноманітними хворобами, а в гіршому випадку винищити цілу расу.

Підводячи підсумки

  1. Вірус розповсюдився в Китаї наприкінці 2019 року, передається повітряно-краплинним шляхом, він смертельно небезпечний. Існує кілька версій його виникнення.
  2. За однією з версій, причина у кажанів і зміях, які продаються на одному з китайських ринків в місті Ухань. На цьому ринку повна антисанітарія, тому не виключено, що на його території поширився такий вірус. Припускають, що самі летючі миші стали рознощиками або вкусили якусь іншу тварину.
  3. Ще одна версія пов’язана з бананами. Нібито жовті плоди здатні переносити вірус, але, на думку експертів, це неможливо.
  4. На думку деяких аналітиків, коронавірус – біологічна зброя, що діє на китайське населення. Воно впливає на обмін речовин, спадковість і поведінку людини, здатна заразити хворобами і знищити народ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *