як почистити щітку для волосся

Як почистити гребінець, або щітку для волосся?

Гребінець, як і багато інших предметів гігієни, вимагає ретельного догляду. З часом на ньому утворюється наліт, а розчісувати волосся таким гребінцем не тільки неприємно, але і шкідливо. У брудній, запорошеній щітці, можуть завестися непотрібні комахи, та й розчесатися стає набагато важче. Гребінець рекомендується чистити не рідше ніж раз у два тижні, а якщо волосся довге, то наліт на гребінці і катишки збираються в ньому набагато швидше. Як почистити гребінець швидко і без особливих зусиль?

Як почистити щітку для волосся?

Як правило, почистити гребінець можна за допомогою самої звичайної господарської щітки. На щітку можна капнути трохи шампуню, щоб щітка краще ковзала і легше вичищалися катишки. Попередньо потрібно очистити гребінець від залишків волосся. Вичищати катишки потрібно в одному напрямку і вже незабаром на щітці з’явиться волосся, яке теж потрібно прибрати. Потім кілька разів гребінець потрібно сполоснути і в принципі, він вимитий. Як почистити гребінець від волосся і бруду

Але після цього, не зайвим буде гребінець і продезінфікувати. Для цього потрібно приготувати розчин нашатирного спирту. Одну столову ложку нашатирю потрібно розбавити в літрі води. У цей розчин потрібно опустити щітку і гребінуць на 5-10 хвилин. Після цього гребінець потрібно ретельно сполоснути і висушити. Дезінфікувати гребінця теж потрібно після кожного миття.

як почистити щітку для волосся

Якщо у вас завалялася стара електрична зубна щітка, то їй можна знайти корисне застосування. З допомогою електричної зубної щітки, почистити гребінець можна без особливих зусиль. Електрична щітка прекрасно видаляє забруднення і прибере запорошений наліт на зубчиках гребінця. Від якості гребінця і його чистоти багато в чому залежить здоров’я самого волосся. Тому вибрати, дорогий шампунь, це ще тільки половина справи. Важливо стежити і за чистотою гребінця.

Круглу щітку можна почистити за допомогою звичайної зубочистки або спиці. Гребінець цього виду почистити найскладніше і під час використання саме на круглій рочісці скупчується величезна кількість пилу. Після того, як зайву кількість волосся видалено, можна перейти безпосередньо до миття. Гребінець можна вимити в мильному розчині, в який буде входити шампунь, трохи нашатирного спирту або перекеси водню. Після цього потрібно залишити сохнути круглу розчіску природним шляхом.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *